Wpis z mikrobloga

Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są #!$%@?, barbarzyńcami i pijakami.


gen. George Patton

#rosjanie #calaprawda #prawda #patton
  • 7
  • Odpowiedz
@Xing77: Możliwe, ale zwróć uwagę, w stalinowskiej Rosji owszem były łagry, zsyłki, szukanie wewnętrznych hehe wrogów narodu, ale Chińczycy wynieśli to na wyższy poziom - odgórne limity kontrrewolucjonistów w prowincjach, marsze hańby, rodziny donoszące na siebie nawzajem i linczujace się publicznie, o głodzie i ludożerstwie nie wspominając. Owszem, sowieci wprowadzili głód na Ukrainie, ale Chińczycy zagłodzili samych siebie. Mam tez wrażenie ze Chińczycy maja dużo mniejszy szacunek do ludzkiego życia
  • Odpowiedz