Wpis z mikrobloga

Mirki. W końcu się odważyłem i zaprosiłem jedną dziewczynę na kawkę. Jakieś propozycje gdzie w #krakow wybrać się?


@bios16: Europejska na rogu Rynku i Szczepańskiej. Kameralnie, cicho, spokojnie - zwłaszcza na ostatniej sali.
@bios16: A tak na poważnie. Jeżeli chcesz zostać zapamiętany wymyśl coś niebanalnego, bo na kawę może zaprosić ja byle kto. Zrób kawę do termosu i zabierz ja na spacer np do parku, na kopiec Piłsudskiego lub do któregoś z podkrakowskich lasów. Las jest piękny teraz i romantyczny. Tylko uprzedz ja wcześniej żeby ubrała wygodne buty i rajtuzy ;-)
@bios16: W Prowincji wieczorami jest masa ludzi i nie porozmawiacie spokojnie... chyba, że tam u góry w winiarni.
Bardzo klimatycznie jest w Zaćmieniu na Szczepańskiej, każdej dziewczynie się spodoba :)
Całkiem przyjemnie jest w Philo lub w Kolorach, Cafe Zakątek na grodzkiej też ok, Budda Bar na rynku głównym może jej przypaść do gustu.
Gdybyś wcześniej zarezerwował stolik to jest jeszcze Cafe Manekin na Tomasza, takie malutkie kameralne miejsce, ale ma