Wpis z mikrobloga

#niebieskipasek
- ma pieniadze/dobra prace
- musi byc przystojny
- miec ciekawe hobby
- znac co najmniej 1 jezyk obcy oprocz angielskiego
- byc obyty, oczytany, madry
- miec duzego zaganiacza
- zawsze byc w formie
- zapewniac byt calemu stadu
- ma przesrane jesli rozwod

#rozowypasek
- ladnie wyglada
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znam parę przypadków, że całkiem ułożona dziewczyna (oczywiście nie bez przesady znowu, ale całkiem normalna) buja się z dresikami, często też widzę na ulicy, dziewczyna jak laleczka a gość pół głowy niższy, ubrany jak z bazarku itp. Jedyne co się liczy to charyzma.


@Torchlight: często spotykam się z takimi mądrymi powiedziałbym dziewczynami, co bujają się z sebixami gdzieś do końca studiów. Potem szukają kogoś "ułożonego".
@kropkoprzecinek: a bo
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: ładnie wygląda wcale nie traci na znaczeniu, niby dlaczego po jakimś czasie niektóre niebieskiepaski wymieniają różowepaski na młodsze i ładniejsze?
  • Odpowiedz
@edek112: dokładnie, często tak jest. Jeszcze gorsze są te, co puszczają się co weekend w klubach wielkich miast, a potem po studiach szukają męża jako prawie dziewice, matki polki.
  • Odpowiedz
@TheBexio: oo brawo!

głos rozsądku, przy okazji najwięksi znawcy związków byli w jednym lub nie byli w ogole w związku. A potem "ooo hurrr durrr jakie te baby są złe" .

  • Odpowiedz
@Torchlight: Ale o co masz ból d--y? Widać te seby mają ciekawszą osobowość niż ty stulejko. Normalny człowiek ma w------e kto z kim pod ręke chodzi. Brawo. Właśnie wygrałeś nagrodę człowieka-g---o roku.
  • Odpowiedz
@SuperDynamo: hehehheheh.
1. Nie znaj mnie w ogóle, ale się wypowiadaj i wydawaj osądy,
2. wyzywaj od stulejki, chociaż mogłem nawet dymać ci siostrę, kto wie ( ͡ ͜ʖ ͡),
3. normalny człowiek analizuje różne rzeczy, docieka i poddaje w wątpliwość, jebiemnienizm jest rakiem teraźniejszości,
4. ???
5. Profit! Okazało się, że rozdajesz nagrody człowieka gówna-roku, dzwonie po tvn, zrobią
  • Odpowiedz
w ogóle to ja proponuję zrobić jakiś temat generalny w którym te wszystkie płaczki które nawet tej słynnej dziewczyny w życiu za rękę nie trzymały mogłyby wylewać swoje żale do świata. to już się robi serio nudne kiedy widze na mirko piaty danego dnia temat o tym jakie to te kobiety gupie i niefajne i śmierdzo
  • Odpowiedz