Wpis z mikrobloga

@plnk: Ale co to ma do rzeczy? Jakie masz prawo mówić innym co mają ze sobą robić? Myśle że one czują się szczęśliwe mogąc brać udział w tym konkursie. Jedni rodzą się piękni inni nie na pięknych ludzi patrzy się z pożądaniem i zazdrością a na brzydkich w najlepszym wypadku nie zwraca się uwagi. Tak samo jest z każdą inną cechą albo się ją ma albo się jej nie ma i
@DexterFromLab: nikomu nie mówię jak ma żyć, wyraziłem zdanie o tym, czym dla mnie są te konkursy (czy będzie w nich bikini czy nie będzie). Jak ktoś chce być najładniejszy z konkursu miss to wolna wola.
@DexterFromLab: @plnk: Nie znam całości wypowiedzi, patrząc na ten fragment wypowiedzi, kobieta ma rację - konkursy piękności to wybieg. Nie widzę nic tutaj o nakazywaniu czy zakazywaniu, tylko proste stwierdzenie faktu. Nikt tu nie decyduje za Ciebie. Niektórym kobietom wybieg będzie się podobac jak najbardziej.
@asique: Mnie osobiście nudzą takie konkursy i nigdy tego nie oglądam. Ale jak słysze takie wypowiedzi to strasznie mnie to irytuje. Raz że to świadomy wybór tych ludzi a dwa że nikomu tym krzywdy nie robią, wręcz przeciwnie.
@Cieplozimno: no z tym lekko pojechała, ale od miejsca na wybiegu do wykorzystywanie raczej daleka droga. Zresztą, miejsce facetów też jest na wybiegu, bo konkursy mistera także są organizowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nigdy nie oglądała?
@plnk: no nie, każdy z konkursów ma przesłanie. 1 z 10 ma przesłanie, że warto mieć wiedzę. Konkursy piękności mają przesłanie, że piękne ciało i buzia zapewni wygraną i aplauz.
Co do wykorzystywania i wybiegu, wielokrotnie widziałam wspominki o tym, w jaki sposób dziewczyny 'pracują', aby dostać się do finału, chociażby tutaj:

Bardziej głośno jest o innych, mniej formalnych sposobach wykorzystywania modelek. Pamiętacie seks aferę z udziałem Joanny B., podobno organizującej