Wpis z mikrobloga

#wychodzeniezprzegrywu #twnogf #facebookcontent

Jestem osobą dość aspołeczną, mam grono najbliższych kilku osób i starczy. Ale wiadomo we własne gniazdo się nie sra,a sex rzecz ludzka. Trochę już nudzą mnie spotkania tylko wyłącznie połączone z sexem, przydałbym się ktoś na coś dłużej niż jeden numerek.

No i znalazłem sposób, do tej pory moja aktywność na FB była prawie że zerowa, a że mam tam trochę samotnych znajomych z czasów podstawówki opracowałem plan.

1-Zawsze składam życzenia na urodziny,imieniny na tablicy
2-Lajkuje zdjęcia znajomych
3-Lajkuje ich złote myśli (ja #!$%@? ale niektórzy to mają nasrane)
4-Zaczołem zamieszczać zdjęcia z aktywnego spędzania czasu (kużwa muszę się zmusić wyjść z domu aby cyknąć fotkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
5-Zamieściłem kilka zdjęć z wspólnych wypadów z moim synkiem

No i punkt 5 powalił mnie konkretnie, lajków miliony, zapytań co u mnie setki.
I tylko jak dowiadują się że jestem sam że mam dziecko i poświęcam mu każdą wolną chwilę (co jest 100% prawdy) mam kilka zaproszeń na wspólną kawę, spacer razem z jej dzieckiem (jest kilka po rozwodach jak ja) i inne propozycje

Wczoraj z młodym przeglądałem zdjęcia i szukaliśmy nowej a właściwie drugiej mamy i tym sposobem za aprobatą mego synka w sobotę idziemy w czwórkę do kina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko teraz muszę jakoś się przełamać i nie patrzeć na osoby z którymi się umówię przez pryzmat tego dziadostwa którym zaśmiecają FB.

Może będzie #wygryw
  • 2