Wpis z mikrobloga

Już kiedyś pytałem i zdaje się nie uzyskałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, także jeszcze raz zapytam:

Mając pracę inżynierską i dość ogólny temat związany z informatyką w danej dziedzinie, czy tą częścią inżynierską/wkładem własnym (czy jak to nazwać) mogłaby być jakaś głębsza analiza możliwości wykorzystania oprogramowania Open Source w tym zakresie?

Nie lubię niczego robić na siłę, a to akurat naturalnie przyszło mi do głowy jako coś sensownego i "na czasie", stąd taki pomysł. Ludzie zazwyczaj robią jakieś ankiety/obliczenia, dlatego pytam czy coś poza tym zawsze sprawdzającym się sposobem przejdzie.
Nie jestem żadnym fanatykiem OS, po prostu wydało mi się to sensowne i wyjątkowo spełniające wymagania regulaminowe, wg których "prace kwalifikacyjne inżynierskie powinny być użyteczne dla praktyki inżynierskiej". Coś takiego IMO będzie więcej warte i użyteczne niż jakieś gówno warte ankiety, ale nie wiem jak to zostanie potraktowane, skoro większość robi kupę na #!$%@?.

#pracainzynierska #studbaza #studia
  • 1
Jak coś promotora nawet nie pytałem, bo nie ma zielonego pojęcia, o czym ja piszę, wyłapuje mi jedynie ogólne błędy a "klepnie" chyba wszystko. Bo skąd ma wiedzieć, czy to ma jakiś głębszy sens? :X