Wpis z mikrobloga

Słowem wstępu: zmieniam trochę format, nie będę mówić wam co macie obstawiać, będę mówić co ja obstawiłem, do was będzie należeć decyzja. Zamierzam założyć też arkusz na google, aby można było zobaczyć jak wygląda moja historia typowania. Tyle słowem wstępu, zaczynamy, mam nadzieję, że nie wtopiliście dużo na amerykańców :D

Mecz:
Na'Vi vs Titan
Bo3
Online

Skład Drużyn:
Na'Vi: seized, starix, Zeus, Edward, GuardiaN
Titan: kennyS, apEX, Maniac, RpK, Ex6Tenz

Titan jest ostatnio w niesamowitej formie. Seria zwycięstw, i to bardzo pewnych zwycięstw, nad takimi zespołami jak Fnatic, czy Virtus Pro przedstawia nam jaki potencjał drzemie w tej drużynie. Jeśli ta drużyna nadal będzie trzymać formę, jeśli kennyS będzie wciąż w świetnej dyspozycji, to zwycięstwo powinno przyjść bez mniejszych problemów w meczu z Na'Vi. Na'Vi natomiast prezentuję bardzo niestabilną formę, ostatnia przegrana z mouz o tym świadczy, gdzie byli w roli faworyta na ich własnej mapie (dust2). Ukraińska drużyna jest nieobliczalna, ale nie sądzę, żeby była w stanie pokonać tak dysponowanych francuzów, nie wiem, czy nawet dobra gra Guardiana przyniesie jakieś korzyści.

Historia pojedynków: 4 wygrane po stronie Na'Vi, 1 wygrana po stronie Titan

Mój typ: Titan, z dużym przekonaniem :)

Jeśli chcecie sami analizować, zapraszam:
[Reddit]( http://www.reddit.com/r/CSGOBetting)
A w szczególności /u/Gut_Feeler oraz jego arkusz z typami
csgobetting.guru
Oraz wujka google w celu dogłębniejszych analiz (forma drużyn, forma pojedynczych graczy, historia meczy) :)

#csgolounge #analizailopana

EDIT: zapomniałbym dodać, jest to bo3, więc jest mniejsza szansa na jakąś niespodziankę, wiemy co się działo podczas bo1 w trakcie mlg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@ilopan33: szczerze to nie zgadzam się z tym, że NaVi było faworytami. Patrząc na samą statystykę rzekłbym, że szanse były w stylu 55-45 dla NaVi. A tak ogólnie to chyba wejdę high betem :)