Wpis z mikrobloga

Moze juz troche nie na czasie.... ,bo #las , ale...

Kto dostal od lesniczego przecinke? ( ͡ ͜ʖ ͡)


Kto bedzie mial drewno za 6,5 cebuliona za metr^3


Tak mocno #cebula i #cebuladeals

Feels good..
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/591/928/94f.png

Nie moge doczekac. Zrobie sobie urlop od kompa dla ktorego dlugo szukalem wymowki i zrobie cos pozytecznego. W auto piła, siekiera, kanapki , moze jakis browar i jazda. Przyjezdza sie #!$%@? jak kon po westernie, ale psychicznie na lekko. W glowie sobie idzie poukladac. Spokojnie w srodku lasu posiedziec i zrobic przy tym cos pozytecznego.

Polecam jak ktos stresujaca robote, bo chwila na nabranie dystansu.Nie wiem jeszcze co zrobie z tym claym drewnem, bo bedzie tego kilkanascie metrow, ale zaplacilbym,zeby moc isc. Pozniej jeszcze trzeba zwiezc to, pociac. #drewnoboners ( )

#przemysleniazdupy #oswiadczenie
bigger - Moze juz troche nie na czasie.... ,bo #las , ale... 

Kto dostal od lesnic...

źródło: comment_u7khLjkb2gFu6LJi6KiRjHeMUYaL7yNa.jpg

Pobierz
  • 20
@sopel87: U lokalnego lesniczego. Mowi,ze prkatycznie kazdy kto chce ja dostac dostaje. Z nadlesnictwa jest przykaz,zeby nie dawac tym, ktorzy biora na handel, a i tak co roku jest zmuszony dawac takim ekipom, bo "normalnych" chetnych brak. Jak ja przytule na takiej zbiorce ~kilknascie metrow3 drewna to wiecej mi juz nie trzeba.
Mowi,ze w calej okolicy jest b.podoba sytuacja

A #cebuladeals to jest mocna. Za rownowartosc slabej tony wegla (~700 zeta)
@sopel87: Dopiero teraz doceniam wygode jakas daje mieszkanie w blokach. Zajebiste to bylo. Snieg odgarniety, smieci wywiezione, cieplej wody od wuja, w dupe grzeje...
W tym roku jak sie uda to sie tez podlacze do miejskiej, bo mimo,ze zimy nie bylo prawie to i tak mnie wku**ia to palenie. Strach pomyslec co by bylo gdyby -15 przszlo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Musze cebulionow uskrobac (moze drewno sprzedam
@Zuldzin: Ano. Niektorzy pomstuja...

Tylko dom! Zycie w blokach to jak chow klatkowy.

A gowno prawda. Ja sobie do teraz bardzo chwale zycie w bloku. A staram sie byc obiektywny.
Jak sie podlacze pod cieplo systemowe i ogarne sobie "smart dom" to bede blisko "blokowej wygodny" w domu jednorodzinnym.
@bigger: Dom to własność, nikt Ci jej nie zabierze, odpowiadasz za wszystko ale masz pewność ,że jest bezpiecznie, bo gdy coś spierdzielisz wina idzie na Ciebie a nie na "Mietka" który miał zrobić ale nie zrobił. To taka odpowiedzialność która mi bardzo pasuje. Nikt nie będzie mi narzucał koloru domu, rodzaju ogrzewania. Ogród (który uwielbiam) taras na którym wieczorem wyjść i w odległości 300 m widzieć las, to jest bajeczne życie.
@Zuldzin: a mieszkanie wlasnosciowe w bloku kto ma mi zabrac? ;)
Z prywatnoscia trudno sie nie zgodzic. Narzucaniem koloru czy rodzaju ogrzewania jeszcze nie ma tak zle, ale to tez nie tak,ze masz pelna dowolnosc. W wiekszosci wypadkow dom pewnie wygrywa, ale z mojej perspektywy przewaga wcale nie jest jakas ogromna.