Wpis z mikrobloga

"Działo sie w Krakowie

Przed rozpoczęciem programu Młodzież Kontra redaktor Sławek Mokrzycki pyta ilu jest KORWiNowcow, dokładnie POŁOWA studia podniosła reke (zajelismy 3/4 najwiekszej lozy, bo jeszcze 2 os z pslu i 5os od zoltka + jedna mala trybunke cala za telewizorkiem nasza).

Z partii zoltka i marusika bylo 5os z czego 2och to asystenci europosla. Nastepnie nieformalne spotkanie KORWiNa na kazimierzu na które przybyły 103 osoby (tak,liczylem) w tym: KORWINowcy, RN, Libertarianie, UPRowcy którzy sygnalizują chęć wstąpienia do nowego ugrupowania.

ah, jeszcze po przeciwnej stronie siedzieli UPRowcy, koleżankę oglądaliście, ale niemal caly oddzial UPR idzie z KORWiNem "

#korwin #jkm #knp #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
swoją drogą UPR odciął się od "młodych dla polityki realnej"


@PatologiiZew: z UPR jest tak, że nikt poważny, na dłuższą metę - nie chce z nimi współpracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oni się skumali z Holocherem a teraz Korwin. Czyli bierzemy co się da?


@PatologiiZew: jak widać - z poglądów a'la Holocher w końcu się wyrasta xd
  • Odpowiedz
@spluczka: Z ciekawości popytałem kilka osób z Młodych dla polityki realnej. Sami nie wiedzą co robić żeby nie zginąć w natłoku partii. Dopiero co świętowali podpisanie wspólpracy z OKOPem ( ͜͡ʖ ͡€)
Nie ma to jak ideowcy.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: ja się nie pytałem, ale podejrzewam że każdy kto poświęca swój czas i wysiłek - w końcu decyduje się zakończyć zabawę w politykę która sprowadza się do gadania o polityce, na rzecz uprawiania polityki, t.j. szukania praktycznej możliwości realizacji choć części pomysłów i postulatów
  • Odpowiedz
na rzecz uprawiania polityki, t.j. szukania praktycznej możliwości realizacji choć części pomysłów i postulatów


@spluczka: Tak uzasadniali właśnie podpisanie współpracy z OKOPem w grudniu. Beka z pajaców co chcieli pół miasta zastraszyć ( )
  • Odpowiedz