Wpis z mikrobloga

Kurcze gdyby ten Westbrook miał większe bbal IQ... 5/18 z gry jak na razie. Nieważne czy wygrają ale CLE zaczyna grać. Mega transfery. Jeszcze jak Szump wróci to będzie się działo. Potencjalna seria z Hawks zapowiada się mega. Tylko dobrze by było żeby Cavs zajęli 3 miejsce bo wolałbym ten pojedynek w finale konf.

#nba
  • 13
@Ryjuss: a było wiele negatywnych ocen tych transferów, a taki JR Smith ze swoim catch&shoot pasuje jak ulał do Cavs i to to wielki upgrade w miejsce Waitersa.

A jest jeszcze Shump.
@Matus20095: Gra ale dopiero wrócił więc... źle się wyraziłem.
@JahMuffin: Mają 5 W z rzędu i zapowiada się 6 więc zaczęli grać. Mają też dobry bilans z przeciwnikami z konf. ale nie chce mi się sprawdzać.
@Theos: Mozgov I Szump to były mega transfery. Jr. t Jr nie wiem czy to wielki upgrejd. Myślałem że go będą trejdować i trochę mi zajęło skumanie tego transferu.
@Ryjuss: Uważam że przepłacili Mozgova, ale zdecydowanie bardziej się odkuli na Waitersie. On nie był im absolutnie do niczego potrzebny a w zasadzie dostali za niego Mozgova, Shumperta i Smitha, który pod Jamesem jest zdolny do jakiegoś tam upgrade'u

Szkoda że nie wyciągnęli Bismacka z Hornets, moim zdaniem by się tam nadawał idealnie

@Theos: Sęk w tym żeby zmusić Smitha do catch&shoot, bo on kocha zrobić przed rzutem 2 kozły
@Theos: Jr właśnie taki jest (w sensie głupi i wolno myśli) Jak jest gorący to jest super jak nie to mamy co mamy. Nie chcę zbytnio określać Waitersa bo jeszcze nowy ale wygląda właśnie jak młody Jr który myśli że jest kimś więcej ;) Jr to o tyle upgrejd że to już doświadczony Waiters wie, że nie b edzie Bryantem;) 6th man i opcja heat check. Taka jest teoria nie wiem
@Vojtazzz: No cóż... Wg. mnie Mozgov jest perfekcyjny tutaj i go nie przepłacili bo te picki są takie sobie. Waiters to napisałem wyżej. Wymiana na Jr wyraźnie określa że muszą wygrać mistrzostwo szybko...
@Theos: Nie wiem co się z nim stało ale nie trafia w tym sezonie prostych rzutów. Nie wykorzystują go też tak na 100% a jak chcą role playera to nie jest warty maksa. Jest też duży problem z nim defensywny ale zobaczymy. James pojechał do Miami przykoksować i wygląda znów dobrze to może i Love się poprawi ;) Tak czy owak będzie ciekawie.
@Theos: Biedny człowiek. Wpadł trochę w spiralę beznadziei, on nie trafia, bo nie rzuca, a nie rzuca bo nie trafia. Dość brutalnie zdegradowali go do roli 3 opcji w ataku, bo Blatt nie miał na niego pomysłu i w sumie już z rozpędu tak zostało, pomimo iż mogłoby być już znacznie inaczej

Obecne Cleveland to nie jest żadna rewelacja. Z kimkolwiek by James nie grał, jak wchodzi w swój MVP rytm