Wpis z mikrobloga

#opowiescibeztabu
Doszedłem do wniosku, że prawdopodobnie nigdy się nie zakocham, nie potrafię niczego docenić. Spotykam się aktualnie z B., pewnie dla większości z was bylaby ideałem. Miła, ładna, mądra, pełna pasji, zboczona. Dla mnie skłonna zrobić wszystko, a mnie przeraża to, jak bardzo się stara... Napisała dla mnie to:

Obudził się, gdy dotknęła go drugi raz. Może nawet nie dotknęła, a tylko musnęła, ale on był na to bardzo wrażliwy. Już nie spał. Spod półprzymkniętych powiek obserwował, co będzie dalej. Ona delikatnie, po raz kolejny, dotknęła jego czubek językiem. Tyle razy prosił, aby tego nie robiła, aby tak go nie budziła. Nie lubił tego. Zawsze dotykała jego czubek językiem, a następnie od dołu przeciągała nim jednym długi liźnięciem. Denerwowało go to. Nie lubił tej wilgoci, szczególnie, gdy brała go później do ust i frywolnie drażniła jego czubek językiem. Na samą myśl o tym przeszedł go dreszcz. Tyle razy powtarzał, że woli inaczej. Ją jednak to bawiło i wciąż powtarzała, że owoc zakazany lepiej smakuje. Wzięła lód do ust i objęła nimi jego czubek. W pierwszej chwili nie poczuł, jednak zimno rozchodzące się z jej ust zaczęło przenikać do niego. Zimno przeradzało się w ból, momentami nawet przyjemny. Postanowił jednak wytrzymać, niech kobieta ma trochę zabawy zanim ją po raz kolejny odgoni. Ona nadal go drażniła. Lubiła to, że zawsze był twardy i sztywny. Zawsze sterczał na wprost, jakby zachęcał do wiecznej zabawy. W pewnym sensie kręciło ją to. Lubiła budzić go liżąc delikatnie w czubek, a później nawet go przygryzając. Tym razem go nie przygryzła, a lód się już rozpuścił. Z każdym ruchem zwinnych ust, oblizywała go starannie, sprawiając mu bardzo dużą przyjemność. Po chwili zmieniła rytm ssania penisa, wyciągając go z ust i oblizując tylko na około nabrzmiałą główkę penisa. Chłopak jęknął cicho, czując nadchodzącą falę przyjemności. Choć nie wydawało mu się już to możliwe, jego penis jeszcze bardziej zesztywniał, poddając się przyjemności pochodzącej z jej zwinnych ust i języka. Dłonie dziewczyny zacisnęły się jeszcze mocniej na jego pośladkach. Niemal wzdrygnął się z rozkoszy jaką sprawiała mu dziewczyna. Czuła, że jest teraz tylko jej i może z nim zrobić co jej się tylko podoba. Spoglądała na niego z pożądaniem, które odwzajemniał, obejmując teraz jej głowę obiema dłońmi i bezwolnie zachęcając ją do jeszcze szybszych ruchów. Nagle poczuł, że nadchodzi orgazm, zesztywniał i z głośnym jękiem wytrysnął prosto do jej gardła. Zacisnął mocno obie dłonie na jej głowie i wystrzelił raz jeszcze, wypuszczając strużkę gęstej spermy na jej język. Wyjęła jego penisa z ust, pozwalając, aby trzeci strzał trafił na jej usta, które oblizała powoli, uśmiechając się lubieżnie do chłopaka. Wyciągnęła penisa z ust, pozwalając by ostatnie strużki ciepłej spermy spłynęły na jej dłoń. Oblizała palce jeden po drugim, będąc zadowoloną z siebie. spoglądał teraz w dół na dziewczynę, dysząc ciężko z przyjemności. Uniosła się do góry, jedną ręką cały czas głaszcząc jego wciąż sztywnego penisa. Pocałowała go teraz namiętnie w usta i i zasnęli w swych objęciach.


Bardzo mi źle. #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
@Ennai: nie, nie jestem w związku. spotykamy sie dopiero około 10 dni. po prostu wszystko za szybko sie dzieje, o czym oczywiście ją ją poinformowałem. niby zrozumiala i przyznala mi rację, ale wciąż jest tak samo...
  • Odpowiedz
@wisniowySz: ale ja wcale tego nie odwlekam, uprawialiśmy już seks.
btw. coś dziwnego się dzieje, bo nie pokazuje mi waszych odpowiedzi. wyskakują dopiero wtedy, gdy napisze jakiś komentarz.
  • Odpowiedz
@Lujan: PIĆ, #!$%@?Ć, NIE ŻAŁOWAĆ

Co możesz stracić? Potraktuj ją jako friends with benefits a z twojej strony zawsze może się coś urodzić, w sensie jakieś uczucie.
  • Odpowiedz