Wpis z mikrobloga

@MuzG: @JURCZ91: @Gch9: niby znane niemal wszędzie, ale Atlanta ma i tak jeden z najgorszych fanbase'ów w NBA, zawsze jak grają tam Lakers to połowa hali ma koszulki Bryanta i doping jest lepszy dla LA niż dla Hawks ;) Podobnie było w ostatnich latach jak przyjeżdżali Heat
  • Odpowiedz
@MuzG:

a) jest to mecz z grudnia,

b) było na nim 12k osób, w ostatnim meczu z OKC było niecałe 20k,

c) to, że sukces przyciąga kibiców to odkrywanie Ameryki vol. 27,

d) na fotkach i transmisji z tamtego meczu nie ma tak pustej trybuny.

#zakop
  • Odpowiedz
@Theos: Nie trzeba być geniuszem, żeby dojść do wniosku że zdjęcie w "umowny" sposób pokazuje oczywiste zjawisko występujące w sporcie nie tylko spod znaku NBA.
  • Odpowiedz
@Theos: Trochę pomogę. @nbamemes to SATYRYCZNY profil/witryna skupiający się na tematyce NBA. Żeby jeszcze precyzyjniej unaocznić Ci o co chodzi posłużę się cytatem z wiki:

Stayra - ośmiesza i piętnuje ukazywane w niej zjawiska, obyczaje, politykę, stosunki społeczne. Prezentuje świat poprzez komiczne wyolbrzymienie (...) Istotą satyry jest krytyczna postawa autora wobec rzeczywistości, ukazywanie jej w krzywym zwierciadle.

Jak ktoś jest sztywniakiem i nie rozumie satyry, to bardzo szkoda mi takiego człowieka
  • Odpowiedz
@MuzG: nie, to konto z bezbekami.

Niestety, nie pomagam, nie pomogę Ci sprawdzić, co to bezbeka, ale skoro się wczuwasz, z pewnością sprawdzisz.
  • Odpowiedz
@Theos: Już jeden taki pod tagiem #nba jest który totalnie nie ma pojęcia co to jest poczucie humoru, widzę że doskonale powinniście się dogadać :)
Zresztą niby takie "bezbekowe konto" a np. to zaplusowałeś. Już nie zgrywaj z siebie takiego sztywniaka tylko dlatego, że mem dotyczy Twojej ulubionej drużyny (wnioskuję po logo w avatarze). Zresztą jak widzę starasz się pouczać co jest śmieszne, a co nie, a przeglądając co plusujesz
  • Odpowiedz
@MuzG: lubię to wyzywanie od braku poczucia humoru i bycia sztywniakiem, bo człowiek ponarzeka na to, co jest marne, że jest arcymarne. ;)

Ano zaplusowałem; mogę Ci powiedzieć, że nawet z większej liczby memów z takich kont się zaśmiałem.

mem dotyczy Twojej ulubionej drużyny


Jestem kibicem sukcesu, lubię Hawks od początku stycznia.


Props za zmarnowanie czasu na stalking mojej osoby. :P

zylka w dupie Ci zaraz peknie :)


@paulpierce34: od
  • Odpowiedz
@Theos: Lubię trochę postalkować, jeśli mam komuś udowodnić, że pisze coś co nie do końca jest prawdą (odnoszę się tu do stwierdzenia, że konto to bezbeka, którą jednak plusujesz) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam też czasami zmieniam zdanie na temat niektórych spraw, ale później nie staram się na siłę temu zaprzeczać. Tak czy inaczej w tym "konflikcie" chyba powiedzieliśmy sobie już wszystko, nie ma sensu dalej się
  • Odpowiedz
@MuzG: pewnie gdybyś postalkował trochę dłużej, znalazłbyś informacje, jak tępiłem tym podobne memy pod tagiem o piłce kopanej, ale za dawno to było, że ja nawet zaniechałem szukania. :P Zrobiłbym to np. tu, gdyby mnie nie ubiegł kolega, a tak to tylko mogłem do niego dopowiedzieć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Theos: Jedne memy są słabsze inne lepsze, a inne już w ogóle nieśmieszne. Z tym że dla jednej osoby może wyglądać to tak jak napisałem w poprzednim zdaniu, a dla drugiej sytuacja może być obrócona o 180 stopni. Każdy ma indywidualne poczucie humoru, ale po prostu wręcz nie cierpię kiedy ktoś wmawia Ci, że coś jest nieśmieszne, kiedy Cię to śmieszy. W takim wypadku moim zdaniem lepiej "przejść obok" niż wszczynać
  • Odpowiedz
@MuzG: ale ja Ci ani razu nie napisałem, że to jest nieśmieszne w swej istocie. Gdyby Atlancie naprawdę w ciągu 2 miesięcy z prawie/pół pustej hali zrobiła się tak gęsta i głośna widownia jak teraz, to bym się też przy tym uśmiechnął.

Tylko że ten obrazek jest przekłamany i to mi się nie podoba, i na to zwracałem uwagę. Sam zerknij jeszcze raz do góry. ;)
  • Odpowiedz
Tylko że ten obrazek jest przekłamany i to mi się nie podoba, i na to zwracałem uwagę.


@Theos: A ja Ci niżej odpisałem, że wiem, że obrazek jest przekłamany, bo pochodzi ze strony SATYRYCZNEJ i tylko ktoś bez poczucia humoru będzie doszukiwał się tu "realizmu".
  • Odpowiedz
@MuzG: mam Twittera, widzę, że jednak takie rzeczy (niezależnie od dyscypliny) w większej części nie są odbierane jako satyra takich przypadków ogólnie*, a heheszkami z przykładu.

  • Odpowiedz