Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków wrzucających screeny przelewów dla Miszcza xD

Po pierwsze, te wpisy są tak atencyjne, że aż boli. Ale do tego można się już przyzwyczaić, mirki zrobią wszystko dla plusów. Bo oprócz przesłania "patrzcie jaki jestem zajebisty" te wpisy nie niosą za sobą nic innego.

Po drugie i ważniejsze, przelewy powinny być odruchem dobrego serca, a nie sposobem na zwrócenie na siebie uwagi. Sam również przelałem drobną kwotę, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby tym się chwalić w internetach. Przelew zrobiłem po to, żeby pomóc koledze, a nie żeby czym prędzej poinformować o tym cały świat.

#jodachorujealesmieszkuje
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xDawidMx gdyż TVN najprościej w świecie się przygotował. Śniadanówki są zazwyczaj nieogarnięte w c--j, ale DDTV od zawsze było w miarę przygotowanym programem, przyznaję pomimo całej mojej niechęci do TVNu.
  • Odpowiedz
Po pierwsze, te wpisy są tak atencyjne, że aż boli. Ale do tego można się już przyzwyczaić, mirki zrobią wszystko dla plusów. Bo oprócz przesłania "patrzcie jaki jestem zajebisty" te wpisy nie niosą za sobą nic innego.


@Amfidiusz: Sprawia Ci ból, tracisz coś? Totalnie nie rozumiem Twoich żali, równie dobrze mogłeś przejść obok tego obojętnie nie marnując czasu na takie wpisy ;)
  • Odpowiedz
"Nie pochwalam chwalenia się wpłatą, więc pochwalę się na mirko, że tego nie pochwalam przy okazji pochwaląc siebie, że wpłaciłem" xD
  • Odpowiedz
@Amfidiusz:

Ludzie pomagają innym, żeby poczuć się lepiej. Jeśli mogą się tym pochwalić - też robią to po by poczuć się lepiej.

To jak noszenie serduszka WOŚPu na ciuchach przez cały boży dzień.

Naprawdę, zwracać uwagę na coś takiego na portalu, gdzie potykasz się o atencję, to jak wejście do baru i narzekanie, że wszyscy przyszli tu się n-----ć.
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: żadna beka, bo w Internecie jest sporo osób które lecą sobie w c---a. To tak jak z akcjami na facebooku albo sławetną akcją obalenie rzadu przez wykopowiczów kilka lat temu.

Huurrrr durrr, demonstrancja, rewolta, rewolucja francuska... na pewno wezmę udział. I jaki był tego efekt ?

Tak samo i z akcją dla miszczjoda, idę o zakład że nie jeden polecial sobie w c---a i żeby udać poczciwego człowieka napisał
  • Odpowiedz
@bylejaka: Nieprawda, w tej sytuacji wklejanie potwierdzenia moze przekonywac innych do realnej pomocy a nie pisania tylko slow wsparcia. Psychika tlumu dziala korzystnie w tej sytuacji bo napedza innych do dzialania, pokazywanie sumy jaka udalo sie uzbierac tylko potwierdza, ze chociazby mala pomoc ale mnozona wielokrotnie daje ogromne rezultaty
  • Odpowiedz