Wpis z mikrobloga

Zepsuła mi się bezprzewodowa myszka z Logitecha :/ tzn niby chodzi, ale scroll 'nie klika', a ja lubiłem sobie nim otwierać po kilkadziesiąt linków, zamykać z jego pomocą, lub kliknąć i przewijać stronę samym ruchem myszki, bez kręcenia.

Znalazłem gdzieś w domu stara myszkę firmy bliżej nieznanej. Kabel pokręcony jak świński ogon, mysz za lekka i źle leży w dłoni, i nie działa przewijanie, ale za to klikanie w scrollu działa.

Niby na plus, bo mam to co potrzebuje, ale jutro sobie tego Logitecha chyba rozkręcę, bo nie mam nic do stracenia.

#gorzkiezale #myszka #cozapech
  • 19
@MlodyDziadzioSpamer: I co to ma dać? Nic się nie dzieje...

@dadzbog: ta myszka (z klawiaturą) ma już prawie 2 lata, paragon wyrzucony sto lat temu ;) Pewnie w marcu kupię nową.

@bogiubogi: Sprawdzę czy da się coś zrobić. ta myszka to najlepsza jaką miałem, fajnie leżała w łapie, nie była za lekka... :)
@dadzbog: Bez paragonu? Kupowana w Saturnie? Myślisz, że jak sobie przyjadę i powiem, że mam myszkę, bez opakowania, papierów i paragonów to ją wezmą i naprawią? :o Bo ja wątpię...

@bogiubogi: Nie no, nie jest ciężka, po prostu nie czuć takiego plastiku. Przykład - ta którą mam teraz, z kablem, jest większa o 1/4 od Logitecha, a jest lżejsza. Przecież to jest zwyczajnie niewygodne.
@bogiubogi: No ja też mam właśnie taki zestawik. Przed tym Logitechem miałem Miscrosofta, ale myszka wysiadła po miesiącu, ale z mojej winy, bo kot ją zrzucił z biurka i zmarła. A klawiaturę po roku zalałem wrzącą herbatą i niby działała, ale klawisze się pozamieniały odpowiedziami.
@nodikv: Czyli na odwrót niż ja ^^. Dziwne trochę, moje myszki nie raz przegrywały z grawitacją i było w porządku, a klawiatura to biedna ;). Pamiętam jak używałem dawno temu Tracer'a wraz ze stacją ładowania (poszła podczas dość mocnej burzy jak i u sąsiadów urządzenia), ten egzemplarz, raz, że niewygodny (jajo) to ciężki jak diabli jest :D.
@nodikv: O kurczę, teraz już nie pamiętam :), to była zima, gdzieś pomiędzy 2004-2006, nawet nie jestem w stanie podać mniej więcej ile wtedy było, teraz na pewno trzymają więcej. Teraz sobie uzmysłowiłem głupotę ;), to była stacja ładowania, ale w myszce były 2 akumulatorki. :)