Wpis z mikrobloga

@Zygman: serio tak drogo :P? od bety serwisy internetowe robią konkursy gdzie nagrodami jest pareset kluczy, a youtubowi streamerzy się chwalą, że posiadają ich multum. Pewnie za max pół roku będzie otwarta beta więc raczej się nie skuszę na zakup... kurcze... na to ze ktoś odda za darmo tez nie ma co liczyć :D
@morsisko: Musiał bym się sam przekonać, to co widziałem na streamach mnie w pełni przekonuje. Wiesz... jak sam nie grasz, to zawsze możesz się podzielić kluczykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FRNC: Chętnie, ale właśnie ktoś na nim pyka w D3 więc średnio :P
Ale nie żałuj że nie masz, według mnie to tylko MOBA z definicji, tak jakby inny typ gry, ja raczej wole taką, gdzie farma odgrywa większą role. W moim odczuciu tutaj w mniejszym stopniu da się odróżnić skilla niż na przykład w lolu, bo tam na umiejętności składa się więcej czynników.
czyli z tego co rozumiem klucz jest na stałe przypisany do konta i nie ma możliwości "odczepić"? Wiesz, nawet jeżeli rozchodzi się to z lolem, to pewnie nacisk na skill jest w trochę innym miejscu które może by mi przypadło do gustu. Mimo wszystko, ciężko mi się zniechęcić xD Cóż... weekend minie to może i ciśnienie zejdzie :)