Wpis z mikrobloga

tldr: Nie chciałem pić wódy i dostałem 500 zł mandatu.

Ehhh, mirki. Miałeś dziś propozycję spotkania alkoholowego z kumplami, n-------a się. Ale aby do tego doszło to musiałbym oddać nocny dyżur na którym teraz siedzę. Trochę to komplikacji no i parę stów w plecy. Pomyślałem więc, że bez przesady, wóda nie zając, poza tym te kilka stów piechotą nie chodzi. Pójdę do roboty. Pod pracą (centrum Warszawy) zaparkowałem na kopercie dla niepełnosprawnych bo nigdzie nie było miejsc a i na kopertach kilka innych aut stało. Pomyślałem "później przestawię". Oczywiście nie przestawiłem a przed chwilą stałem się posiadaczem arkusza papieru o wartości 500 zł :/. Szczęście w nieszczęściu że spojrzałem przez okno, wybiegłem szybko i się po auto zgłosiłem bo już holownik był wezwany i przy mnie go odwoływali. Byłby 1000 zł w plecy :/

Wniosek - wódy nigdy nie odmawiaj

#takaprawda #pszypal #a-----l #wodka #wodkopozwolzyc #gorzkiezale
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zalisz sie, ze dostalas mandat za parkowanie na miejscu dla niepelnosprawnych? W ogole co to za tlumaczenie, ze pozniej przestawie. Skoro masz sprawne obie nogi to co to za problem przejsc pare krokow wiecej? Kolejny przyklad kretyna, ktory utrudnia zycie innym
  • Odpowiedz
Pomyślałem "później przestawię". Oczywiście nie przestawiłem


@enzojabol: Jakbyś dostał 500zł więcej to może byś następnym razem dwa razy się zastanowił. D--a by Cie nie zabolała gdybyś przeszedł parę kroków więcej.
  • Odpowiedz
@xj0ker: Ale gdzie ja się żalę? Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Czy napisałem cokolwiek np. na straż miejską, która mi ten mandat wystawiła? Nie bo zrobili to słusznie. Wylewam swoje smutki po prostu, na nikogo winy nie zwalam. To już nie można być smutnym i zirytowanym z powodu swojego głupiego błędu? Niektórzy to po prostu o wszystko muszą mieć ból d--y.
  • Odpowiedz