Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wychodzę do Was z takim o to pytaniem.
Byłem pomysłodawcą i współzałożycielem jednego z największych internetowych portali rozrywkowych w Polsce, który osiągał ruch rzędu 250 000 UNIKALNYCH użytkowników i 3 000 000 odsłon DZIENNIE. Niestety z pewnych powodów, o których nie chce teraz pisać po roku czasu projekt umarł, ale do samego końca trzymał bardzo wysoki poziom jeśli chodzi o ilość aktywnych userów.

Postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem. W planach mam postawienie bloga, na którym opiszę jak poradziłem sobie z MEGA lenistwem i wziąłem się do roboty. Opowiem jak wygląda biznes internetowy na dużą skalę od kuchni. Podzielę się swoimi sukcesami oraz porażkami, które doprowadziły do upadku projektu.

Chodzi mi głownie o to, żeby pokazać ludziom jak niewiele potrzeba, żeby osiągnąć coś wielkiego i co trzeba zrobić, żeby zrealizować swoje cele.

Mega interesuje się rozwojem osobistym. Na blogu chciałbym zostawić wiedzę jaką posiadam podpartą prawdziwymi przeżyciami. Może ktoś wyciągnie z tego wnioski i wymyśli coś kreatywnego, a ucząc się na moich błędach utrzyma projekt na wysokim poziomie.

Czy bylibyście zainteresowani takimi informacjami? Jak będzie dużo chętnych to mogę zrobić AMA. Odpowiem na trochę pytań dotyczących tej branży i tego jak to ugryźć.

Plusujących zawołam. Blog powinien się pojawić po weekendzie.

Dodam, że po porażce z wyżej wymienionym portalem nie spocząłem na laurach i:

Od 2011 jestem współzałożycielem dobrze prosperującej agencji interaktywnej
Od 2012 roku zajmuje się doradztwem właścicielom firm w zakresie usług IT i marketingu internetowego. Kieruje kampanią internetową jednej z największych firm swojej branży w europie.
#pytanie #zainteresowania #polakpotrafi #internet #marketing
  • 5