Wpis z mikrobloga

@polik95: Mam UPC i działa dobrze, jednak jakiś czas temu bardzo, a ostatnio mniej nieco muli youtube (problem definitywnie z upc, bo sprawdzałem u innego dostawcy na tym samym komputerze i było ok). Bywa, że są lagi. Podsumowując, raczej działa dobrze, ale raz na jakiś czas coś się #!$%@? (przy czym youtube się #!$%@?ł na pół roku...).
@polik95: Porównania nie mam, ale z UPC korzystam już od paru lat i problemy zdarzają się sporadycznie. Raz na parę tygodni a czasem rzadziej jest chyba jakaś konserwacja, gdzie nie ma neta z godzinę, i to w sumie wszystko. Oczywiście Warszawa, gdzie indziej może być inaczej.
@polik95: to niby oferta dla studenta ale nawet na infolinii mówią, że nic nie trzeba (i nie trzeba faktycznie) , jedyny wał jaki jest to trzeba pamiętać żeby po 8 miesiacach wypowiedzieć umowę bo okres wypowiedzenia to 2 miesiące a potem abonament 160 cebulionow. Aha i na speed teście faktycznie jest 100 :-)
@polik95: Mnie UPC #!$%@? czasami. Strasznie badziewny sprzęt mają, często było max 3,5 mega zamiast 60 po wifi. wachlowanie kanałami pomagało.
Youtube sie nie wczytywał poprawnie. Teraz już jest niby ok.
Bardzo dobry ping (<10ms)
jak mialbys swój router spięty kablem z ich sprzetem to całkiem nieźle.

Ale vectrę miałem 4-5 razy w 3 miastach (Rzeszów, Bielsko Biała, Wawa) i nigdy nie było problemów. Także Vectrę polecam właściwie nawt bardziej niż