Wpis z mikrobloga

Przed chwilą zmieniliśmy działanie grup. Teraz dodając nowy link musicie wybrać jedną z oficjalnych grup publicznych oraz dowolną liczbę grup nieoficjalnych. Dzięki temu, że znalezisko zawsze będzie należeć do dokładnie jednej grupy oficjalnej, możecie stworzyć własną stronę główną z linkami, które Was naprawdę interesują. Jeśli uważacie, że któraś z grup nieoficjalnych powinna stać się oficjalną, by zapewnić pełne spektrum kategorii - piszcie w komentarzach!
  • 98
  • Odpowiedz
@maciejkiner @wykop

Skoro można coś dodać tylko do jednej grupy oficjalnej, to skąd myśl, żeby robić jeszcze więcej grup oficjalnych? Przecież już teraz nie można dodać czegoś do "Science, Medycyna, Biologia", "Komiks, Manga i anime", "Europa, Polityka, Internet".

Po co osobne grupy, skoro znowu trzeba obserwować je wszystkie, bo skąd mam wiedzieć czy ktoś będzie miał myśl, żeby dodać coś fajnego do Science czy do Nauki ścisłe?

Skoro można dodać
  • Odpowiedz
Było by miło, gdyby do grona grup oficjalnych dołączyła 'moda'. Jest to temat w polskich mediach traktowany po macoszemu, podczas gdy na zachodzie jest na odwrót. Nie zapominajmy, że moda poza różnymi fanaberiami, to ogroma gałąź przemysłu
  • Odpowiedz
Hmm... widzę, że teraz nie można głosować na "nie nadaje się do grupy" przy grupach oficjalnych. Więc mam nadzieję, że macie wolnych moderatorów do sprzątania śmietnika.
  • Odpowiedz
@Ardai: znalezisko musi nalezec do dokladnie jednej grupy oficjalnej, dlatego uzytkownicy nie moga go z niej wyrzucic - jedynie moderatorzy moga ja zmienic, jesli uznaja, ze autor zle je skategoryzowal.
  • Odpowiedz
@maciejkiner

Fakt. Ale zostawcie sobie chociaż ten x przy grupach jako informację od użytkowników, że coś jest w złej grupie. Bo pewnie o mechanizmie, gdzie zaznaczając, że coś nie nadaje się do jakiejś grupy oficjalnej wybieram taką, do której się nadaje można tylko pomarzyć...

Przy okazji jak macie zamiar utrzymywać teraz porządek? Kiedyś były wykopaliska w grupach i wszystko sprzątało się samo, według głosów użytkowników. Pozbyliście się tego mechanizmu, w zamian
  • Odpowiedz
może mi ktoś wytłumaczyć czemu mi się cofną czas na wykopie i widzę na głównej stare rzeczy sprzed kilku dni Oo

a jak się wyloguje to jest wszystko w porządku :/
  • Odpowiedz
dobra juz wiem, odznaczyłem wyświetlanie grup i już mam normalne znaleziska (aktualne) ale to jest #!$%@? żeby mi coś wisiało na głównej przez kilka dni (czyt. stare) skoro i tak mam zaznaczone 'najnowsze' :/
  • Odpowiedz
aaa i przy okazji ile razy można wam mówić o błędzie w wykopozywarce na temat 'naduszenia kółka na myszce i przewijania strony ' które nie działa.....

i zlikwidujcie komentarze w tejże wykopozywarce bo zamiast być czymś uzytecznym to laguje przy lądowaniu, ewentualnie dajcie możliwość włączenia/wyłączenia tegoż gówna...
  • Odpowiedz