Wpis z mikrobloga

Przed chwilą zmieniliśmy działanie grup. Teraz dodając nowy link musicie wybrać jedną z oficjalnych grup publicznych oraz dowolną liczbę grup nieoficjalnych. Dzięki temu, że znalezisko zawsze będzie należeć do dokładnie jednej grupy oficjalnej, możecie stworzyć własną stronę główną z linkami, które Was naprawdę interesują. Jeśli uważacie, że któraś z grup nieoficjalnych powinna stać się oficjalną, by zapewnić pełne spektrum kategorii - piszcie w komentarzach!
  • 98
Aha, przeglądarka to chrom. win7.

W wykopie widzę tylko górną część (do linii reklam), a poniżej tylko prawą "belkę" (twoja aktywność itp.) :(
@maciejkiner:

w ogóle nic się nie robi w czwartek a także w piątek. Wydawało mi się, że poniedziałki są zawsze od partolenia roboty by właśnie móc się delektować idealnym weekendowym działaniem serwisu.
Coś się podupczyło z godzinami :D Wpisy wystawione w mikroblogach są przesunięte o godzinę, wiadomość, którą dopiero przeczytałem ma status otrzymanej godzinę temu.
@maciejkiner: Drogi Macieju pozwól, że i ja się wypowiem w sprawie grup a konkretniej grupy "polityka".

Wywalił bym to na zbity pysk z Wykopu. Powód jest prosty mam jak najbardziej oznaczoną tę grupę z tego powodu, że czasem zdarzy się tam ciekawe znalezisko które szkoda było by przegapić ale...

Od prawie 6 miesięcy wałkowane są tam masowo 3 główne tematy: Smoleńsk, krzyż i coś spod znaku "Tusk/ Komorowski jest beee... bo
Zjadło mi tekst...

cd.

-wykopane multikontami (gdy znalezisko zostało masowo wykopane przez zielonych ludzików nie wiadomo skąd)

-reklama (zdarzają się wykopy które mają na celu bezczelne promowanie konkretnej strony czy osoby i są zwykle połączone z zjawiskiem multikont)

To by było na tyle... na razie :).
@FlaszGordon: Tylko jak wywalimy polityke, to te krzyze i smolensk bedziesz mial wszedzie indziej... a tak to jest szansa trzymac to w jednym miejscu i odfiltrowac :)

Co do zakopu to:

- wlasny powod ciezko jest "zwazyc" - dlatego lista jest zamknieta, a ewentualne rozszerzenie powodu mozesz wpisac w komentarzu (vide legendarne juz "bylo" i tu cala lista linkow :) )

- rzeczy o ktorych piszesz bardziej nadawalyby sie na "zglos
@maciejkiner: Drogi Macieju, oczywiście, że zdarza mi się wpisać powód zakopu lub zwrócić uwagę użytkownikowi, że spamuje. Tyklo, że teoria swoje a życie swoje i ma to do siebie iż pokazuje środkowy palec dobrym chęciom.

Tego typu wyskoki kończą się poziomą kreską. Jeśli nie od spamera to od masy hejterów osoby która tę uwagę zwróciła bądź fanbojów spamera.

Oto przykład:

http://www.wykop.pl/link/473635/lomem-w-szybe-tupolewa-zdjecie-symbol-polsko-rosyjskiego-sledztwa/#comment-2985277

Jak to się mówi... "Nie należy rzucać pereł między
@FlaszGordon: wywalanie jakichś kategorii nie ma żadnego sensu. Po pierwsze: nie Ty będziesz decydował, co chce oglądać większość, po drugie - to byłaby jawna cenzura. I jak już maciejkiner napisał - to by nic nie dało.

Własnego powodu zakopu nie będzie - wprowadzono z góry ustalone, bo każdy powód ma inną wagę i siłę zakopu. Poza tym zakopu nie można cofnąć, więc takie propozycje, jak zły opis nie mają sensu. Przydałaby
@Chudy_: "co tworzyć powód reklama skoro jest spam" -to był tylko przykład. Ale pewnie przyznasz że zakop pod tytułem "manipulacja" nadał by się do całej masy tych niewłaściwych znalezisk :).

"nie Ty będziesz decydował, co chce oglądać większość"- nawet nie mam zamiaru, jest mi jedynie przykro z powodu, że mając swoje własne zdanie w temacie inna osoba ma je w dupie. No ale ma do tego prawo...

Co do cenzury na
jak już się zrobił temat pt. "lista życzeń" to mam kilka swoich:

*możliwość usuwania obserwujących mnie osób - tak żeby mnie nie mogli obserwować

*w zakładce mój wykop jakaś dodatkowa podzakładka odnośnie obserwowanych: mikroblogi (czyli tak jak teraz "obserwowani", tylko wyrzucić ich komentarze itp. a zostawić tylko wpisy)

*"powiadomienia" w mobilnej wersji wykopu (w smartfonowej są, czemu nie w mobilnej)

*pamiętanie zalogowania w mobilnej wersji (możliwe że jest tylko u mnie nie
@FlaszGordon: co do silverow w obserwowanych to nie wiesz przeciez na jak dlugo maja bana, moze wroca za kilka dnia - wiec wyrzucenie im wszystkich obserwowanych, tak zeby wyczyscic liste, mogloby byc nie fair.

@szymi: powtarzasz sie z tym scrollem ;-) W moim wykopie pojawi sie, jak juz kiedys pisalem, zakladka "wpisy" (czyli zbior mikroblogow wszystkich obserwowanych), ale dajcie nam na to kilka dni - jak widzicie wlasnie zrobilismy kolejna
@maciejkiner: przed chwilą zauważyłem: czy coś się stało ze składnią markdown do dodawania linka? bo [opislinka] (http:link.link) nie działa i wszsytkie inne kombinacje też...
@maciejkiner: Obawiam się, że Fenka i Markopolo zbanowaliście permanentnie :(.

http://www.wykop.pl/ludzie/fenek6665/

http://www.wykop.pl/ludzie/marko_polo/

Przy obu silverach wyskakuje 404. Szkoda by było aby martwe dusze straszyły na kontach Wykopowiczów.

Fenka zbanowaliście na jego własną prośbę, Markopolo nie wiem za co.

Ps. Chyba znalazłem błąd w skrypcie.

Jakiś czas temu dodałem znalezisko: http://www.wykop.pl/link/474605/jedna-z-lepszych-polskich-animacji

Próbowałem delikatnie zmienić jego opis (w ramach dostępnego czasu na poprawienie) ale klikanie w button [Zapisz =>] nic nie daje.

Tak
może źle skonstruowałem pytanie, poprawiam: w komentarzu do znaleziska nie działa ta część markdowna, który służy do dodawania linka, bo pogrubianie na przykład działą
@maciejkiner @wykop

Skoro można coś dodać tylko do jednej grupy oficjalnej, to skąd myśl, żeby robić jeszcze więcej grup oficjalnych? Przecież już teraz nie można dodać czegoś do "Science, Medycyna, Biologia", "Komiks, Manga i anime", "Europa, Polityka, Internet".

Po co osobne grupy, skoro znowu trzeba obserwować je wszystkie, bo skąd mam wiedzieć czy ktoś będzie miał myśl, żeby dodać coś fajnego do Science czy do Nauki ścisłe?

Skoro można dodać tylko do
Było by miło, gdyby do grona grup oficjalnych dołączyła 'moda'. Jest to temat w polskich mediach traktowany po macoszemu, podczas gdy na zachodzie jest na odwrót. Nie zapominajmy, że moda poza różnymi fanaberiami, to ogroma gałąź przemysłu
Hmm... widzę, że teraz nie można głosować na "nie nadaje się do grupy" przy grupach oficjalnych. Więc mam nadzieję, że macie wolnych moderatorów do sprzątania śmietnika.
@Ardai: znalezisko musi nalezec do dokladnie jednej grupy oficjalnej, dlatego uzytkownicy nie moga go z niej wyrzucic - jedynie moderatorzy moga ja zmienic, jesli uznaja, ze autor zle je skategoryzowal.
@maciejkiner

Fakt. Ale zostawcie sobie chociaż ten x przy grupach jako informację od użytkowników, że coś jest w złej grupie. Bo pewnie o mechanizmie, gdzie zaznaczając, że coś nie nadaje się do jakiejś grupy oficjalnej wybieram taką, do której się nadaje można tylko pomarzyć...

Przy okazji jak macie zamiar utrzymywać teraz porządek? Kiedyś były wykopaliska w grupach i wszystko sprzątało się samo, według głosów użytkowników. Pozbyliście się tego mechanizmu, w zamian zostawiając
może mi ktoś wytłumaczyć czemu mi się cofną czas na wykopie i widzę na głównej stare rzeczy sprzed kilku dni Oo

a jak się wyloguje to jest wszystko w porządku :/
dobra juz wiem, odznaczyłem wyświetlanie grup i już mam normalne znaleziska (aktualne) ale to jest #!$%@? żeby mi coś wisiało na głównej przez kilka dni (czyt. stare) skoro i tak mam zaznaczone 'najnowsze' :/
aaa i przy okazji ile razy można wam mówić o błędzie w wykopozywarce na temat 'naduszenia kółka na myszce i przewijania strony ' które nie działa.....

i zlikwidujcie komentarze w tejże wykopozywarce bo zamiast być czymś uzytecznym to laguje przy lądowaniu, ewentualnie dajcie możliwość włączenia/wyłączenia tegoż gówna...