Wpis z mikrobloga

Przed chwilą zmieniliśmy działanie grup. Teraz dodając nowy link musicie wybrać jedną z oficjalnych grup publicznych oraz dowolną liczbę grup nieoficjalnych. Dzięki temu, że znalezisko zawsze będzie należeć do dokładnie jednej grupy oficjalnej, możecie stworzyć własną stronę główną z linkami, które Was naprawdę interesują. Jeśli uważacie, że któraś z grup nieoficjalnych powinna stać się oficjalną, by zapewnić pełne spektrum kategorii - piszcie w komentarzach!
  • 98
ale musieliście w czwartek update robić nie? a przecież w czwartek szymi ma tylko 4 lekcje i cały dzień siedzi na wykopie!
"Teraz dodając nowy link musicie wybrać jedną z oficjalnych grup publicznych".. Nie straszcie. Za pierwszym razem przeczytalem: "...grup politycznych" i serce mi stanelo.
Sugerowałbym powstanie jeszcze jednej odrębnej kategorii tematycznej - Społeczeństwo. Wiele materiałow dotyczących np. etnografii, obyczajów, zjawisk społecznych (moda, trendy, upodobania, odmienności, w tym obyczajowe) nie bardzo da się upchać kolanem do istniejących kategorii.
No tak ale mam dwa :ale. Po pierwsze że mnóswto dodającym ma gdzies grupy i dodają po prostu do wykopu a druga sprawa że białe listy nie filtrują po komentarzach. A tak dodajesz usera do blacklist i masz z nim spokój.
Przydałoby się jeszcze ułatwić obserwowanie grup. Nie korzystam z grup bo nie chcę się ograniczać, ale chciałbym wiedzieć kiedy pojawi się coś nowego w jednej z obserwowanych przez mnie grup. Starsze rozwiązanie było pod tym kontem lepsze.
@szymi: odpowiem tak, u mnie dziala ;-) A serio to przekazywalem juz sprawe kiedys do odpowiednich osob (ale bylem akurat na urlopie wiec nie pilotowalem jej do konca), zobacze czy i co mozna z tym zrobic...
@maciejkiner: czy wraz z updatem wcięło opcję "nie nadaje się do grupy" ? Nie widzę takiej możliwośći, czy teraz po prostu "nie nadaje się" wystarczy? Opcja "nie nadaje się do grupy" po aktualizacji nabiera nowego znaczenia :)
@maciejkiner: rozumiem że nie mają do testowania żadnych opcji dostępnych tylko dla zalogowanych :)

a co do problemu, to nie tylko ja mam taki, więc nie może być aż tak skrajnie specyficzny
No dobra odhaczyłem sobie polityka co by tego syfu nie ogladac ale mimo to ludziki dodają Polityka/Polska/Wykop/Aktualności/Ciekawostki do jednegow ykopu, i jak by nie patrzec to cały czas syf widzę. A tak to bym sobie przefiltrował powiedzmy 30 userów dodających notoryczny spam z polityki i miał bym spokój :/
@blubi_su: jasne, ale filtrowanie działa tylko w stosunku do jednej grupy - tej wyświetlanej na liście obok znaleziska.

Czyli jak ktoś przy dodawaniu oznaczył znalezisko jako Polityka, to Ty go nie zobaczysz. A dodać jednocześnie do Polityka/Polska/Ciekawostki nowych znalezisk się nie da. Trzeba wybrać tą grupę, która najlepiej oddaje charakter znaleziska.

P.S. Oczywiście jeszcze niektóre starsze nie mają przypisanej tej grupy, stopniowo będą się pojawiać.
A kiedy będzie wkońcu poprawka usuwająca błąd "Niepoprawne dane w formularzu" [wcześniej wyskakiwał inny tekst: "nie masz praw do dodania komentarza w tej grupie"] przy zatwierdzaniu wysłania odpowiedzi na inny komentarz.

Dzieje się tak, gdy piszemy jakaś odpowiedź, a w między czasie już ktoś wcześniej na ten sam komentarz odpowiedział.
@szymi: @Volki: to nie ma zwiazku z odpowiadaniem ale z jednym z zabezpieczen - niestety jego koncepcja musi sie troche zmienic, ze wzgledu na to, ze duzo osob otwiera wiele zakladem z wykopem i zabezpieczenie "sie gubi"... Takie cos moze miec tez miejsce, gdy w czasie gdy piszesz komentarz, my aktualizujemy aplikacje.
ale ogólnie coś z sortowaniem po odznaczeniu "grupy" nie działa - informacje są posortowane wg daty w ramach jednej grupy, ale jak zaznaczę więcej grup to jest wolna amerykanka i w sumie nie wiadomo wg czego to jest posortowane :P