Wpis z mikrobloga

W programie Trwam można zaobserwować jak zawsze się ładnie witają, czy to reporterzy, czy goście.
"Szczęść Boże, Niech będzie pochwalona Maryja zawsze Dziewica!" itp.
Ale jestem ciekaw czy dzisiaj w tym programie była, bądź będzie informacja o kibolach Zawiszy którzy wystawili groby atrapy piłkarzom bydgoskiego klubu z krzyżami na których namalowali penisy.

Także kto oglądał czy będzie oglądał wiadomości (podobno o 21:20) to niech mi przekaże bo ja zagranico.

A i przy okazji ci co oglądają te wiadomości mogą mi powiedzieć czy były tam podawane informacje o byłym abp i kapłanie, obecnie w stanie świeckim Wesołowskim (areszt w Watykanie). Czy jednak nie było żadnych informacji i Trwam to tylko katolicka telewizja z nazwy i ukrywa prawde o takich rzeczach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #trwam #katolicyzm #media
@ZhouYu @DoctorW @aaandrzeeey

Pobierz Tehawanka - W programie Trwam można zaobserwować jak zawsze się ładnie witają, czy to...
źródło: comment_OwZc6PnkuP1yzPwjBnThf6gElzsamLro.jpg
  • 9
no co #4konserwy mysla o Trwam?


@Tehawanka:
TV Trwam nie oglądam i nigdy nie oglądałem. Więc Tobie nie odpowiem co myślę na ten temat.
Słucham czasami TokFM i czytuję GW.

Nie zauważyłem by kiedykolwiek w wyżej wymienionych mediach szerzej rozpisywano się na temat pedofilii wśród rabinów, czy agresji IDF wobec cywilów Palestyńczyków...
gdy ten temat był wałkowany np. w żydowskich mediach...

Może to jest odpowiedź na Twoje pytanie...
@aaandrzeeey: Pytales sie wczoraj o godzine kiedy zaczyna sie ich dziennik, wiec myslalem jednak ze ogladales.
Chodzi o to ze Trwam to media katolickie, wiec to juz narzuca jakies tematy.
Zreszta to prywatna telewizja, niech robia co chca. Tylko niech nikt nie mowi ze to obroncy wolnosci, prawde pokazuja tylko w tej telewizji i oni sa niezalezni. Bo to beda klamstwa.
@ZhouYu: Nie pisze przeciez ze ty. Ty pisales:

W odróżnieniu od mainstreamu potrafią przedstawić wiadomości wyższej rangi zamiast tabloidowych reportaży.


Czy podali informacje wyzszej rangi o penisach na krzyzach? Czy lepiej nie pisac zle o kibolach bo oni na Jasna Gore chodzo i sie modlo.

A o polskim (bylym) abp Wesolowskim tez nie powiemy bo i po co. Co tam ze z nazwy jestemy telewizja katolicka. O polaku siedzacym w areszcie
@Tehawanka: nie wiem co mówią - oglądam raz na jakiś czas i po prostu odnoszę takie wrażenie, jakie opisałem wcześniej (zamiast zajmować się plotkami z sejmowych kuluarów podają np. informacje o skutkach legislacji europejskiej dla naszego przemysłu).