Wpis z mikrobloga

@M4ks: nie prowadzę tej dyskusji dalej, bo gadasz głupoty. Tak się składa, że mieszkam koło Piotrkowskiej, przechodzę tamtędy codziennie, zdarza mi się podjechać autem i ZAWSZE znajdę miejsce. Fakt czasem się przejdę 5-10 min, ale zawsze znalazłam.
@slepowzroczny: ahh, no nie ma to jak opinia miejscowego, dla was wszystko jasne, to dla innych też ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że można znaleśc miejsce do zaparkowania nie znaczy, że nie ma problemu.

I możecie sobie zaklinać rzeczywistość, brandzlować się nową kostką, wyliczać ile to razy znalazłaś miejsce do parkowania od razu i ile to świetnych knajp poukrywano w obszczanych oficynach, piotrkowska ssie, tak samo jak
I możecie sobie zaklinać rzeczywistość, brandzlować się nową kostką, wyliczać ile to razy znalazłaś miejsce do parkowania od razu i ile to świetnych knajp poukrywano w obszczanych oficynach, piotrkowska ssie, tak samo jak robiła to 10 lat temu, jest najgorszym możliwym reprezentatntem tego miasta.


@M4ks: No to raczej Ty tu zaklinasz rzeczywistość. Tak, mieszkańcom się podoba, mieszkańcy widzą zmiany, i chętnie odwiedzają Piotrkowską. Nawet w tygodniu wieczorem jest teraz często mnóstwo
@M4ks: w niedzielę nie ma miejsca do zaparkowania wokół piotrkowskiej, ale nikogo na niej nie widzisz? No nie wiem, może dlatego, że jest dosyć chłodno i większość siedzi w lokalach? Robisz #!$%@?ę z logiki i jeszcze się tym chwalisz.
@rimyi: gdzie tu #!$%@? z logiki? To, że nie ma miejsc nie oznacza, że muszą być ludzie - bo sam zauwazyles, ze moga siedizec w lokalach albo z braku jakichkolwiek miejsc parkuja okoliczni mieszkancy ktorzy tez siedza w domach.

No to raczej Ty tu zaklinasz rzeczywistość


@czlapka: no niebardzo - pytałem o fajne knajpy - i mireczki podaja fajne miejsca, z których tylko kilka jest na piotrkowskiej. A kij w
Takie wspaniałe, tak wszyscy kochają a ciągle trzeba cały ten syf dotować w imie chorych ambicji wyborcow zdanowskiej.


@M4ks: Co? O czym Ty w ogóle piszesz? Jakie dotowanie syfy? A hipsteriada to jest głównie na offie
@Przygoda: Gorąca Kielbasiarnia od kilku miesięcy ssie pauke.
Byłem tam po kuchennych rewoluchach, ale przed ukazaniem się odcinka oraz ze 2 razy niedaleko po emisjii. To co teraz tam serwują niestety nie ma porównania do dań sprzed kilku mcy. :/