Wpis z mikrobloga

Mireczki, w przyszłym tygodniu lecę z Fordem do Barcelony na pierwsze jazdy nowym Focusem ST. Na tego typu imprezach zazwyczaj do dyspozycji dziennikarzy są między innymi twórcy samochodu, więc jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego auta, możecie je zostawić w komentarzach. Zbiorę je przed wyjazdem i postaram się odpowiedzieć po prezentacji samodzielnie lub z pomocą załogi Forda.

Przy okazji - w środę będę z kolei na prezentacji odświeżonej Jetty, więc w kwestii tego auta też możecie pytać. Nie robię dla Volkswagena oddzielnego posta, bo przypuszczam, że jednak większe zainteresowanie będzie Foką ST.

Zdjęcie Focusa ST poglądowe.

#samochody #motoryzacja #ford
______________________
Więcej o samochodach, pracy dziennikarza motoryzacyjnego od zaplecza oraz o fotografii samochodowej dowiecie się dodając do obserwowanych mój tag #mzcars lub po prostu mnie.
Dziekan5 - Mireczki, w przyszłym tygodniu lecę z Fordem do Barcelony na pierwsze jazd...

źródło: comment_OUlVfzRL83SfYgnsytjaWlSeNP2bUDCx.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Dziekan5: Spytaj czy team forda śledzi poczynania rynku tunerskiego i czy w nowych modelach wprowadzają poprawki/rozwiązania stosowane przez użytkowników poprzedniej generacji. Nie chodzi mi oczywiście o stosowanie przelotów czy dmuchanie większą turbiną, ale na przykład poprawienie sprawności intercoolera.
  • Odpowiedz
@Kacc: Żadna ignorancja, bo póki co to tylko potwierdzone informacje, ale bez większych konkretów. Gdybym miał zgadywać, to przypuszczałbym, że Ford pokaże RS-a na zbliżających się targach w Genewie. Z drugiej strony być może będzie chciał uniknąć wewnętrznego kanibalizmu zaraz po wprowadzeniu odświeżonego Focusa ST na rynek i wstrzyma się z pokazaniem RS-a do jesiennych targów.
  • Odpowiedz