Wpis z mikrobloga

@FilipChG: Dzięki.

@sn4tch: Angielskiego uczyłem się tylko poprzez właśnie filmy/seriale z napisami i teraz włączam napisy żeby zrozumieć więcej. W szkole miałem 12 lat niemiecki i chyba bym się z niemcem za bardzo nie dogadał.
@RT_NR: Ja też nie jestem fanem fantasy ani temu podobnych, ale GoT naprawdę jest warte obejrzenia. Nie wiem jak jeszcze mogę Cię zachęcić. Na filmwebie ma kosmicznie wysoką średnią 8,7/10, to chyba mówi samo za siebie.
@Mulek05: I co? Ile obejrzałeś? Dla mnie żadna rewelacja. Takie coś jak Rzym. Krew, walka o władzę i dupczenie. Akurat dupczenia najbardziej mnie interesuje ;) Ale jakoś go mało jak na cztery odcinki, które obejrzałem i moja uwaga koncentruje się na tej blondynie posuwanej przez wielkoluda. Tak to nic. Na koniec typowa zagrywka z urwaniem akcji. Jak Ty to oceniasz?
@odrealniony: Ja po półtora padłem i obudziłem się rano;) Jak nie zapomnę o tym to sobie obejrzę w święta, żeby był czas na wszystkie na raz. I muszę przyznać że ta blondyna boska.
@odrealniony: Ogólnie serial fajny, fabuła się rozkręca, kostiumy,tło realistyczne. Tylko jedno jak na razie mnie męczy w tym... te ich nazwy królestw czy imiona, kto to w ogóle wymyślił? Ale jakby nie patrzeć chyba żaden serial mnie tak nie wciągnie jak LOST. Nie dosyć że z niecierpliwością czekałem na każdy następny odcinek to jeszcze wszystkie miałem jeszcze do nie dawna na dysku. Ale teraz praca + szkoła i nie mam czasu
Janie mogę bo muszę spadać się pouczyć. Jutro mam zaliczenie między innymi z historii, a tak mi się nie chce że nie wiem. Rano o 6 pociąg do Wrocławia i do 18 w szkole... Jak bym wygrał te 10kk dziś to bym miał totalnie #!$%@? na wszystko a tak siła wyższa... trzeba się dostosować...