Wpis z mikrobloga

Mirki jak oceniacie wiarygodność takich stron jak www.3gry.pl ? Wysyłanie totka przez internet, ale fizycznie tego kuponu nie mam. O ile 4 czy 5 wypłacają to miałbym chyba wątpliwości czy firma nagle nie zniknie z rynku gdyby się okazało, że kupon na 20 baniek leży u nich na biurku.

#lotto
  • 17
@nasedo: Ja mówiąc szczerze mam pewne wątpliwości. I wolałbym żeby to jednak Totalizator sam od siebie wprowadził możliwość gry przez internet - ale najwyraźniej innymi rzeczami się zajmują ;-)
@nasedo: w kilku wpisach odpowiadaliśmy już na podobne wątpliwości.

Staraliśmy się współpracować z Totalizatorem Sportowym, np żeby przechowywali nasze zakupione kupony przed losowaniem, jako gwarancja wypłaty wygranej. Jednak TS jest całkowicie obojętny na tego typu współpracę (próbowaliśmy wielokrotnie).

z http://www.wykop.pl/wpis/10992110/#comment-32500986:
"Na szybko:
1. Nie każdy do Amber Gold, oszust, złodziej. ;-)
2. Firma została założona przez osobę, która stworzyła m. in. Przelewy24 (tam takie miliony przechodzą zapewne w chwilę; nikt z
@nasedo: Oceniam negatywnie. I nie widzę sensu rozkminiania tego po raz n-ty. Na miejscu bardziej jest pytanie, czy ludzie naprawdę są już tak leniwi, że nie są w stanie podejść do kolektury? W większości kiosków można puścić kupon, czyli pi razy oko, co jakieś 200 m na mieście.
4. Wypłaciliśmy już ponad 1.75mln zł i z nimi też nie uciekliśmy (najwyższa pojedyncza wygrana to ponad 270k zł)"


@3grypl: to akurat nie jest argument, parafrazując "to kim jesteś już ustaliliśmy, teraz tylko ustalamy Twoją cenę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Firma została założona przez osobę, która stworzyła m. in. Przelewy24 (tam takie miliony przechodzą zapewne w chwilę; nikt z nimi nie uciekł)


@3grypl: "została założona
"została założona przez osobę, która stworzyła" ale czy ta osoba nadal ma pod skrzydłami oba te serwisy? Jeśli nie to argument również kiepski.


@nasedo: nie, już nie ma. Ale bardzo długo prowadziła. W skrócie chodzi o to, że serwis nie został stworzony przez osoby, które pojawiły się wczoraj i nie wiadomo kim są, a przez osoby z konkretną historią w internecie. I sam serwis też już ma swoją ponad 5-letnią historię.
@PanKara: w kolekturach są "sprawdzacze". Wystarczy, że zeskanujesz kod. No, ale musisz udać się do kolektury. No, ale jeśli grasz w kolekturze, to sprawdzisz następnym razem. (lepiej grać online? ( ͡° ͜ʖ ͡°))