Wpis z mikrobloga

Polecam zrobić sobie fake konto na tinderze i wrzucić zdjęcie (nawet tylko jedno) jakiegoś przystojnego kolegi albo innego atrakcyjnego chłopaka.

To uczucie kiedy nagle dostaje się mnóstwo matchy i dziewczyny same zaczynają pisać... Albo kiedy można swobodnie zagadać do dziewczyny, a ona wykazuje zainteresowanie i chętnie odpowiada... Bezcenne. #tinder #tfwnogf #przegryw

  • 56
@supernick: wtedy będzie tak jak z idolem koksów, Zyzzem Shavershianem. Był zwykłym chłopakiem, ale niestety nawet nie średnim z wyglądu. Potem zapisał się na siłkę i po dwóch latach zmienił się nie do poznania. Laski, i to takie 8/10 same pchały mu się do łóżka. A on wiedział, że to tylko przez jego wygląd, bo w głębi duszy dalej był tym samym, zwykłym, miłym chłopcem.
@edek112: Mówimy o ludziach w wieku 23-25 lata. Jeśli dziewczynie do tej pory nie udało się znaleźć właściwego gościa, a koleżanki już wychodzą za mąż to poprzeczka też się obniża.

U tego kolegi też tak będzie, ale pewnie koło 30. Albo zostanie starym kawalerem trzepiącym do anime na nocnej zmianie. To naprawdę jest lepsze niż spuszczenie z tonu, kupienie paczki gum do żucia i karnetu na siłkę?
@Hahazard: ja wolę walić konia niż być wybranym z tego powodu chłodnej kalkulacji typu "nie stać mnie na lepszego, a ten to przynajmniej będzie kasę na dzieciaka sumiennie do domu przynosił".

Mówimy o ludziach w wieku 23-25 lata. Jeśli dziewczynie do tej pory nie udało się znaleźć właściwego gościa, a koleżanki już wychodzą za mąż to poprzeczka też się obniża.


@Hahazard: to nie środek komuny, że większość w tym wieku
@Hahazard: Oczywiście, że jestem stulejarzem i nawet temu nie zaprzeczam. Ale to raczej wynika z tego, że zawsze raczej zamiast zainteresowania od drugiej płci spotykałem się z pogardą albo przynajmniej ignorowaniem. Jednak wyobraź sobie, że życie jest trochę inne niż na filmach i w disneyu i nie jest tak fajnie, że brzydkie laski są wolne i będą chociaż minimalnie zainteresowane brzydkim facetem. Nie. Brzydkie dziewczyny tak samo chcą pięknego "Michałka" jak
@edek112: Nie to co "nie mogę wyrwać żadnej laski nawet na tinderze, więc wrzucę fotę jakiegoś koksa to chociaż sobie pogadam hehe".

U mnie na roku już kilka lasek jest po ślubie. O ludziach, którzy nie poszli na studia nie wspominam, bo ci mają dwójkę dzieci nierzadko. Żaden wzór do naśladowania, ale jak widzisz bywa różnie.

@gnt_1 Przykro mi, że miałeś takie doświadczenia, ale to nie znaczy, że masz teraz siąść,
@Hahazard: Ale colego ja nawet nie chciałem się żalić. Chciałem tylko żeby mirki mogły sobie wreszcie pogadać z płcią przeciwną w przyjaznym tonie gdzie ona wykazuje zainteresowanie.
Doskonale wiem że do 30-stki dziewczyny nie znajdę a prawdę mówiąc to jestem niemal pewien że i nawet później też nie. Uwierz mi że próbowałem już właściwie wszystkiego co się dało żeby poprawić swój wygląd ale to i tak okazało się być "polerowaniem gówna".