Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski: Zacznijmy od tego, że rozstrzyganie, który anarchizm jest "prawdziwy" to dziecinada. Tak, anarchizm nie ingeruje w poglądy. Anarchizm z założenia daje wolność tak daleko, dopóki nie ogranicza wolności drugiej osoby. Prezentowana pogarda i nienawiść do mniejszości/inności, przyklaskiwanie rozwiązaniom rosyjskim i fiksacja analna "członków" 4konserwy - nijak nie mieści się w żadnej definicji anarchizmu.
@rajet: Skopiuję tu pastę od mojego internetowego kolegi @Yahoo_

Wiesz jaki jest Twój problem? Wybierasz sobie poglądy różnych członków konserw (lub ludzi, których z nią utożsamiasz), te które Ci się nie podobają i przypisujesz je całej grupie. To tak nie działa. Jedno co zasadniczo łączy członków to nienawiść do pseudonauki i postrzegania jednostek przez pryzmat grupy. O więcej cech wspólnych ciężko. Jeśli chodzi o gospodarkę znajdziesz tu wszystko - od zwolenników
@Aleksander_Newski: najs traj.
Przeróbka tyle zabawne, co nieudolna jednak ;)
4konserwy aż kipi od pseudonauki - od religii zaczynając na rasizmie kończąc. Przenoszenie poglądów przez nasienie też nauką trudno nazwać :)
Próbuj dalej, nie zniechęcam.
@rajet: Jak dotąd zaciekle bijesz się z moją napisaną na kolanie pastą, ściągniętą z innej pasty jakiegoś troll-konta.

I chyba sam do końca nie wiesz na czym miałby polegać anarchizm.
Jak dotąd zaciekle bijesz się z moją napisaną na kolanie pastą, ściągniętą z innej pasty jakiegoś troll-konta.


@Aleksander_Newski:

zacytuję sam siebie:

Przeróbka tyle zabawne, co nieudolna jednak ;)

I chyba sam do końca nie wiesz na czym miałby polegać anarchizm.


Ty wiesz najlepiej co ja wiem :) Pamiętaj, w anarchizmie najważniejsze są autorytety i wodzowie.
Ty wiesz najlepiej co ja wiem :)


@rajet: Po prostu czytam co piszesz:

Prezentowana pogarda i nienawiść do mniejszości/inności, przyklaskiwanie rozwiązaniom rosyjskim i fiksacja analna "członków" 4konserwy - nijak nie mieści się w żadnej definicji anarchizmu.
@Aleksander_Newski: nie no, przecież Anarchizm pełną gębą :)
Tak jak bycie pożytecznym idiotą partii i jej wodza. Anarchizm! Rothbard pąsowieje z dumy :)
Raz jeszcze - nikt Was tu nie nazywa akapami (w odróżnieniu do nazywania neuropy lewactwem), więc od początku ta dyskusja nie ma sensu, bo odnosisz się jedynie do swoich urojeń i ukrytych pragnień. Chciałbyś być buntownikiem (siema, Ted), ale jesteś tylko żołnierzykiem jakiegoś wodza, w najlepszym wypadku -
Tak jak bycie pożytecznym idiotą partii i jej wodza.


@rajet: Ale ja nie pisałem nigdzie o byciu lewicowcem z syndromem sztokholmskim, który wspiera swoich właścicieli. Co do reszty anarchizm ani jednej z tych rzeczy nie przekreśla.

Raz jeszcze - nikt Was tu nie nazywa akapami (w odróżnieniu do nazywania neuropy lewactwem), więc od początku ta dyskusja nie ma sensu, bo odnosisz się jedynie do swoich urojeń i ukrytych pragnień.


@rajet:
@Aleksander_Newski:

Po to ją stworzyłem.


tak sobie tłumacz.


no i nie zauważyłem tutaj innej grupy, prócz korwinistów, którzy bronią jakiejś partii/wodza. Kolejne Twoje porównanie z dupy. Jesteście tylko Wy. Anarchizm wodzowski, śmiechłę :D Ale cóż się dziwić, skoro jest już narodowy anarchizm, to może być i anarchizm pod wodzą krula. Jak widać, anarchizm to bardzo pojemna idea :D