Wpis z mikrobloga

I weź teraz kombinuj jak z dzieckiem wrócić do domu...


@Bociek01: wybacz, ale trochę wyolbrzymiasz, że nie ma jak wrócić do domu bo szyba wybita. Zgłoszenie na policji, oględziny itd potem posprzątanie szkła, jeśli zima to zamaskowanie w jakiś sposób otworu, żeby nie wiało i nie widzę problemu z powrotem do domu. Nawet jeżeli dziecko jest niepełnosprawne to na pewno mógł je na czas "akcji sprzątanie" zostawić pod opieką kogoś
  • Odpowiedz
w przypadku odłączenia zasilania na XX sekund trzeba by było wpisać hasło


@notavailable: jest to stosowane od dawien dawna... w ten sposób odkryłem, że mam oryginalne radio (takie z którym auto wyjechało z fabryki) - kod z ASO pasował do radia :)
  • Odpowiedz
@rochette: łączę się w bulu. Mi jakoś rok temu też wybili szybę i zniknęło radio, iphone, który był w schowku i ukulary od gucciego :/ Policja złapała typa jak na drugi dzień włamywał się do innego auta 300m dalej, radio odzyskałem ale kasy za szybę, iphona i okulary do tej pory nie widzę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@grzemach: Czekam do terj pory na informację o rozprawie. Nie tylko ja jestem pokrzywdzony bo typ chyba z 15 innych osób okradł. Jak dzwoniłem do sądu to mówili, że jeszcze nie pora.
  • Odpowiedz
@rochette: mozesz potem dalej zdawać relację na mirko jeśli będzie coś ciekawego. A jeśli będzie cała super historia to nawet na główną możesz wstawić ale jednak mirko 1000x lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rochette: Jezeli dobrze rozumiem to mieszkasz w domku i auto stało na podjeździe, zaraz przy drzwiach wejściowych? Az ciężko ciężko uwierzyć, ze złodzieje nikogo nie obudzili kręcąc się po posesji, nie mówiąc już nawet o wybijaniu szyby. No i co z alarmem, w ogolę nie zawył?
  • Odpowiedz
@rochette: RNS510? Jeśli masz AC i navi wpisane na fakturę, to możeszli liczyć na zwrot 10-15k. Swoją drogą, ciesz się, że drzwi i deska rozdzielcza cała - widziałem auta gdzie obie rzeczy wyrywalu łomem... trzymaj się mirku.
  • Odpowiedz
@rochette: Ręce poucinać #!$%@?! Mi kilka miesięcy temu jacyś podludzie zwinęli dekielki od felg. Wprawdzie strata znacznie mniejsza, ale #!$%@? był. Tym bardziej że ASO za takie dekielki liczy sobie 120 zł za sztukę. Na allegro czy aukcjach nawet nie szukam, bo nie zamierzam złodziejom napędzać biznesu. I tak sobie jeżdżę bez, bo wydać prawie 500 zł, po to żeby znowu ukradli? Bez sensu.
  • Odpowiedz