Wpis z mikrobloga

@rochette: przeceniasz inteligencję niektórych patoli. Kiedyś na drugi dzień od kradzieży znaleźliśmy kołpaki na allegro z podaną lokalizacją. Policja w domu odkryła jeszcze parę kompletów od innych samochodów.
  • Odpowiedz
@rochette: Znajomemu dwa razy ukradli navi z passata (pod blokiem). Za drugim razem zapytał się sprzedawcy, czy nie zna jakiejś metody na złodziei, czy by na przykład nie zalać jej dookoła silikonem. Odradził mu, bo jak się złodziej wkurzy, to jeszcze potnie nożem tapicerkę/uszkodzi deskę rozdzielczą/lakier. A tak tylko szyba i radio.

Jak żyć? :/
  • Odpowiedz
Nie. Chodzi mi o innych właścicieli, którzy dokupuja na allegro takie najczęściej kradzione wypasione navi, żeby wzbogacić swoją biedniejszą wersję.


@Antekamb: Ty nic nie rozumiesz. Możesz na siedzeniu nawet teczkę z milionem dolarów zostawić i nie jesteś sobie winien jak Ci ukradną. Przez taką patologię umysłową te społeczeństwo długo nie będzie normalne.
  • Odpowiedz
@rochette: i weź coś takiemu zrób. Wolałbym nie widzieć takiej #!$%@? dobierajacej się do mojego auta, iść siedzieć za takie bydło to przegrać w życie
  • Odpowiedz
  • 1
@rochette: To ja płakałem jak nowa oponę przebiłem tak że się nadaje do wywalenia ale widzę że mój problem przy tym to nic. #!$%@?łbym gościa jakbym wiedział kto to.
  • Odpowiedz
2 x taki srebrny łańcuszek z serduszkiem w klasycznym opakowaniu Aparta. Nie zdążyłem ze schowka wyciągnąć


@rochette: 2 razy? jeden dla żony, drugi dla kochanki?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz