Wpis z mikrobloga

ogladamy sobie z dziewczyną w wolnych chwilach Smallville i po jednym sezonie jest całkiem przyjemnie. w sam raz na wolny wieczór sobie kilka odcinków odpalić. mimo że bardzo schematyczne to główna fabuła ciekawi, lex luthor robi w tym serialu robotę ;)

ale po ilości sezonow obawiam się czy poziom nie spadnie tak jak w supernatural to się stało. ktoś z mirasow może się na ten temat wypowiedzieć? bez spoilerkow proszę :)

#seriale #smallville #superman #oswiadczenie i też #pytanie
  • 12
@MorDrakka: już drugi się fajnie zaczął - na lasery z oczu czekałem od początku :) a czy np arrow jest jakos powiazane z smallville? czy to juz inna bajka? pytam bo oba na podstawie jednego uniwersum a jakbym w necie zaczal grzebac to bym zapewne spaskudzil sobie ogladanie spoilerami.
@kacperke: niee, arrow jest świeższy, niezwiązany z smallville, ale bodajże od 5 sezonu Zielona Strzała się pojawia w tym serialu regularnie (ale to starsza wersja), na pewno są odcinki z dr Fate, Hawkman i kilkoma innymi postaciami z uniwersum DC

Co do serialu #arrow to on łączy się z #flash i być może kiedyś będzie się łączyć z serialem supergirl, możliwe też, że z tego serialu narodzi się Atom z własnym
@kacperke: smallville ma własną zieloną strzałę, który strzela sobie przez kilka sezonów, ale w żaden sposób nie jest powiązany z tym serialem, wtedy jeszcze nie myśleli o łączeniu kilku seriali. Mimo wszystko smallville polecam, bardzo przyjemny serial
@kacperke: smallville to straszne gówno. wiem bo widziałem wszystkie sezony 2 razy;) poczekaj aż pojawi się lois lane, mój ideał jeśli chodzi o kobiecą urodę. serial schematyczny, ale wciąga. chociaż za często kobiety tracą w nim przytomność od byle pierdnięcia. arrow tam się pojawia i jest dość znaczącą postacią, ale to inny niż ten nowy. a najbardziej wkurza "aktorstwo" głównego bohatera. te jego zdziwione miny, uśmiechy, zamyślenie... ciężko na to patrzeć.