Wpis z mikrobloga

@wywlekacz: Panie nie pan się najpierw ogarnie a nie odstawia jakieś dziwne sytuacje bo w twoim wielu odstawianie takiej debilnej szopki jest niewskazane. Najpierw rzuciłeś się na wszystkich co wtedy byli na TSie o tekst który padł z moich ust potem z wielkim ale wyszedłeś a teraz obrażasz. Coś tu nie gra albo się naprawdę źle czujesz i potrzebujesz pomocy bo podchodzenie w taki sposób do sprawy jest wręcz k------o
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Ja doskonale zdaję sobie sprawę kto i co wymyślił, oraz kto i z kim co rozpropagował. Mam za to dość bezczelnych p------------y, którzy przychodzą, biorą sobie jak swoje - takich sytuacji było setki. O jedną za dużo, abym to tolerował.
  • Odpowiedz
@wywlekacz: Sorry, że się wcinam, ale... My wspólnie zaproponowaliśmy Erblejowi taki nick. My wszyscy prócz Ciebie mamy do tego wszystkiego dystans? Patentujesz to wszystko? Potrzebne Ci to w życiu? W ogóle Twojego bólu d--y nie rozumiem...

Więc - wszyscy wspólnie żeśmy to wymyślili i propagowali.
  • Odpowiedz
@GryzoncaSkarpeta: Właśnie dlatego, nie widzę już tu dla siebie miejsca. Nie rozumiesz pewnych elementarnych zasad którymi się kieruje. Dla Was p------------e wszystkiego jak leci to "normalność" - ja to słowo inaczej definiuję w swoim słowniku pojęć. To wszystko ode mnie. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@wywlekacz: K---a bo nie wytrzymam. To nie było twoje. Nie twój pomysł. Byłeś tyko K---a jednym z pionków z tej całej ekipy więc nikt ci nic nie p----------ł. A co do zasad.NAUCZ SIĘ GADAĆ A NIE Z BÓLEM D--Y WYCHODZIĆ Z TSA I ZACHOWYWAĆ JAK MAŁE DZIECKO BO JAK MASZ PROBLEM Z NAMI TO GADAJ Z NAMI CO CIE GNĘBI A NIE SAPIESZ JAK KROWA POD KAŻDYM WPISEM NA
  • Odpowiedz
@sylwke3100: EjEjEj Mnie jako krowy, proszę w to nie mieszać ;]

Zresztą nie wiem kim kto jest . Ekipa z ts'a proszę zluzujcie i nie spinajcie, bo wykop to wykop, ale swojego czasu na ts-ie się przyjemnie siedziało
  • Odpowiedz