Wpis z mikrobloga

#gadzibastion a właściwie #gadzihotel na dziś! :D

Przyjechał dzisiaj do mnie Pan, z koszatniczką, króliczkiem i dwoma kameleonami. Cała rodzina wyjeżdża na ferie, wiec przez tydzień hoteluje u mnie w sklepie ich zwierzaki ;D

No normlanie nie mogę się od króliczka odczepić, jest taki mega mega meeega kochany i puszysty ;D

Do tego dwa kameleoniaki, samiec i samica. Samiczka malusia i wychudzona, nie chce sama jeść, więc będę musiała troszkę przykombinować. A samczyk ma śliczny seledynowy kolorek

No i koszatniczka. Ma GIGANTYCZNĄ klatkę. Wszystko wygląda przepięknie:D Ale schowała się do domku i nie chce wyjść i d--a ;D

I w sumie to na razie tyle, wiecej zwierzów nowych nie ma, ale na dniach. UWAGA UWAGA, bedzie PAJONK! :D Kupuję dorosłą samicę ptasznika. Zobaczymy co z tego będzie:D

A i na koniec takie troszkę #pokazmorde z królem :3

#gadzibastion #terrarystyka #kroliki #koszatniczki #kameleon #gady #nudzimisie @GraveDigger @PanKara @x-SANTA-x
Khaleesi - #gadzibastion a właściwie #gadzihotel na dziś! :D

Przyjechał dzisiaj do...

źródło: comment_PSo5krHt78ISUOcwPJBrpiu9rXH5fsk3.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dipolarny: dla mnie wszystko, to to samo :D biorę go, bo jakiś ktoś chce sprzedać z terrarium, matą grzewczą i całą resztą, do tego chętnie pokaże mi, co i jak z nim robić, a do tego chce niedużo kasy ;D Nie wiem własnie, czy brać się za rozmnażanie tego dziadostwa (bo boję się panicznie pajonkowych), czy sprzedać w cholerę po prostu ;F
@feelbeats: mam jakieś smakowe śmieszne herbaty,
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Na razie przyzwyczaić się do jakiś spokojniejszych, łatwiejszych w hodowli itd a później rozmnażać ale jakieś fajniejsze gatunki, Bo paraszki to byle gimbusy mnożą. Problemem tez jest, że jak samiczka Ci rzuci kokonem wszystko wejdzie na l1 i ogólnie będzie zajebiście to musisz się męczyć z przełożeniem maluchów w liczbie ponad tysiąca :P
  • Odpowiedz
@Dipolarny: o super, arachnofobia lvl928749287492874, a ja mam te malce ruszać O.O no na bank :D
@rxf_: okropny przegryw... Ma 4 lata, nigdy nie miał d--y, a teraz mu się trafiła taka roczna dziunia i nie wie co z nią zrobić. ehh powinnam nazwać go Mirek Oo
  • Odpowiedz
@Khaleesi: malce ruszać nie jest problem bo się nie rzucają itd, problemem jest rozdzielić je, karmić, nawadniać. Wyobraź sobie np ogarniać tak 1500 kliszówek :D Powodzenia :D
  • Odpowiedz