Wpis z mikrobloga

po co czyścić kompa jak wystarczy zrobić defragmentację a raz do roku format - człowieku to jest tak jakbyś zamiast wytarcia kurzy raz na tydzień przestawiał meble a po roku przeprowadzał się do innego mieszkania


@aegypius: xD dostajesz awans
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: No właśnie kurcze chciałem to napisać :D I jeszcze te porady 'korzystajcie racjonalnie z kompa, dzieci, to nie będziecie potrzebowali tego straszliwego ccleanera'. WTF. Korzystam z tego od 3-4 lat i NIGDY nic ważnego nie wykasował. Jeżeli u kogoś to nastąpiło, to najwyraźniej właśnie tej osobie przydałoby się doszkalanie z bezpieczeństwa w sieci, bo musiała wpuścić na kompa jakiś naprawdę konkretny syf. :D
  • Odpowiedz
@TylkoTenJedenPost: Ja zawsze to odpalam ludziom na komputerach i laptopach i im zalecam odpalanie co jakiś czas. Najlepszy program do szybkiego #!$%@? sporej ilości śmieci zarówno dla zielonych jak i zaawansowanych. Do tego wyjebuje wirusy MalwareBytes i adwcleanerem a potem instaluje lekkiego antywirusa, przewaznie bitdefendera, jak mam wiecej czasu to jeszcze defragmentacja, ale bez niej to wszystko schodzi 0,5h a roznica jest bardzo zauwazalna i caly syf jest #!$%@? bez
  • Odpowiedz