Wpis z mikrobloga

@mat48: powiem szczerze, ze juz nie uzywam zadnych cleanerów. Tamten komputer przejąłem po kimś i chciałem go odratować. Skończyło się na formacie. I od tego czasu dbam. Dobry antyvirus, defragmentacja co 2 tygodnie, nie ma śmieci. Format raz na rok i jest ok:)
  • Odpowiedz
@break90: jak komuś musisz "wyczyścić" komputer to w dupę sobie możesz wsadzić swoje środki ostrożności. Włączasz jego kompa, odpalasz CCleanera, wyłączasz programy startowe, deinstalujesz toolbary i inne śmieci itd. Oczywiście możesz to zrobić z poziomu konta administratora, ale programy pokroju CCleanera są po prostu wygodne.
  • Odpowiedz
@FarmazonowyMsciciel: wygodne i same często przy instalacji wrzucają śmieci. Dodatkowo potrafią pousuwać inne pliki, niż te które potrzebujesz. Ja zawsze wolę usuwać / czyścić ręcznie wszystko co potrzebuje. Ewentualnie hijeckthis zdarzało mi się, jak coś grubszego się #!$%@?ło. Na szczęści coraz rzadziej muszę czyścić systemy #!$%@? przez stereotypowe "Grażyny" i "Januszy"
  • Odpowiedz
@break90: naprawdę nie wiem jak można coś zepsuć ccleanerem na domyślnych ustawieniach. Nawet jak więcej haczyków dasz przy wyborze plików to tam (raczej) nie ma nic kluczowego. Co innego ComboFix, który dopiero potrafi #!$%@?ć system...
  • Odpowiedz