Wpis z mikrobloga

352-1=351

Chciałem poczekać aż wyjdzie druga część i obejrzeć to Kosogłos jako całość. No i teraz chcę wiedzieć co dalej się stanie. ;; Chyba będę musiał wszystkie książki jeszcze przeczytać, tylko sesja morderca się zbliża.

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
Ta piosenka
The Hanging Tree’ już mi się wkręciła ( ) Bardzo dobry soundtrack w tym filmie :d Co jak co, ale muzyka się wkręca i bardzo dobrze się komponuje z całością.

Peeta Mellark(Josh Hutcherson) w poprzednich częściach wkurzał mnie strasznie, za to w tej części jakoś nie miał wielu scen, więc pewnie dlatego mi się tak przyjemnie oglądało. Reszta jakoś nie wybijała się ponad poziom, ale też nie było tak źle. W ogóle w książce serio ta Katniss jest taka nieogarnięta ? Czy tylko w filmie ją taką przedstawili ?

Ocena 7/10. Dobrze się oglądało, jakoś szału nie było, ale z tego co słyszałem w tej części mieli przygotowywać się do wojny, a w następnej będą się bić.

#metsan365filmow #film #filmy #ogladajzwykopem #igrzyskasmierci #hungergames
Metsan - 352-1=351

Chciałem poczekać aż wyjdzie druga część i obejrzeć to Kosogłos...
  • 3
W ogóle w książce serio ta Katniss jest taka nieogarnięta ? Czy tylko w filmie ją taką przedstawili ?


@Metsan: Książka jest pisana z jej perspektywy, w książce często reagowała emocjami, impulsywna dziewczyna typowy #rozowypasek :P