Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu bawię się tym całym #tinder i drogie #rozowepaski czuję się zobligowany żeby pomóc Wam w paru sprawach. Na czerwono pozwoliłem sobie zaznaczyć kategoryczne błędy, natomiast na niebiesko aspekty raczej pozytywne, lecz nie w każdym przypadku. Najczęściej widuje zdjęcia dziewczyn z jakimiś #niebieskiepaski, co od razu skreśla Was u większości prawdziwych mirkowych samców alfa. Jeżeli macie takie zdjęcia, to lepiej nie wstawiajcie je na tindera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Drugim bardzo częstym błędem jest brak opisu- nie będę tutaj owijał w bawełnę, ludzie nie lubią kupować kota w worku i chyba lepiej by było co kol wiek sensownego tam napisać.
Co do znaczników niebieskich- to fajnie że wstawiacie fotke na której widać waszą twarz, jeżeli zamiast tego występuje tam kot/chomik/świnka/koń lub inny potwór to wiedz że takie zdjęcie często nie ma pozytywnego odbioru. Poza tym zdjęcia na których wyglądacie na kompletnie wstawione nie świadczy dobrze o Was :-) Pozostałe niebieskie znaczniki są zupełnie opcjonalne i nie należy z nimi przesadzać- wiadomo ładny wisiorek na fotkach przykuwa uwagę, ale jego widok na każdym możliwym zdjęciu na tle głębokiego dekoltu może mieć różny odbiór.

buzdy - Od jakiegoś czasu bawię się tym całym #tinder i drogie #różowepaski czuję się...

źródło: comment_7ahc7F4TuMnTDB3nT7DbYT0w6BDfK6uC.jpg

Pobierz
  • 8
Jeżeli laska jest {8,9,10}/10 to choćby miała najdurniejsze błędy w swoich zdjęciach, to i tak nie odpędzi się od atencji. Poniżej tego progu dziewczyny automatycznie są skreślane u samców alfa.
@bpp9: Jeżeli ktoś jest typowym mirkowym samcem alfa(czyt. jest stuleją), to faktycznie tak jest. Bystry facet jest wstanie dostrzec, żę nie do końca ta dziewczyna jest normalna i należało by uważać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugim bardzo częstym błędem jest brak opisu- nie będę tutaj owijał w bawełnę, ludzie nie lubią kupować kota w worku i chyba lepiej by było co kol wiek sensownego tam napisać.


@buzdy: Przecież tam można napisać wszystko. Dzięki kilku wyrazom #!$%@? zamieni się w dziewicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@Aerials: ja nie mówie żeby wypisywać cuda na kiju :) Po prostu jak widze loszke 6/10 to próbuje podbić swoje zainteresowanie jej osobą poprzez czytanie opisu właśnie xD Wiem, to ja w tej chwili wychodze na totalnie dziwnego typa ale fakt faktem że to może pomóc, a wole troche przekłamany opis niż fotki takie jak ta wyżej :D