Wpis z mikrobloga

Korzystając ze zmian w przepisach na #prawojazdy niezmuszających do zapisywania się na kurs aby zdać teorię, postanowiłem w końcu ruszyć dupę i zacząć się przygotowywać do egzaminu teoretycznego. I tu pytanie.

Polecacie, drogie Mirki, jakiś podręcznik lub inne materiały, które warto zakupić lub "pożyczyć" aby odpowiednio nauczyć się na ten egzamin? Nie zależy mi wyłącznie na samych pytaniach. Chciałbym aby też coś w głowie zostało.

#pytanie #pomocy #niewiemjaktootagowac
  • 28
@Camel665: A nie wiem czy są jakieś zmiany, przynajmniej w stosunku do teorii, na stronie mojego WORDU nadal są ceny sprzed zmiany, czyli 30zł za egzamin teoretyczny
@normanos: nie, nie mogę uzyskać prawka bez kursu praktycznego, przecież to właśnie napisałem - zanim zaczniesz komuś proponować powrót do szkoły to sam naucz się czytać ze zrozumieniem.
Od nowego roku do egzaminu teoretycznego będą mogły podejść także osoby, które nie ukończyły kursu, mogą one same nauczyć się teorii. Przyjechać, zdać egzamin i dopiero wtedy zapisać się na kurs praktyczny


http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3608913,zmiany-w-egzaminie-na-prawo-jazdy-od-stycznia-2015-bedzie-ekojazda-i-bedzie-drozej,id,t.html?cookie=1

@normanos: no i kto ma rację? Jak się nie znasz to dupa cicho, bo totalnie się ośmieszyłeś teraz. Parafrazując leszke, z kogo facepalm chyba z Ciebie.
@Camel665: Nigdzie nie wspominałem, że po teorii dostaje się prawo jazdy. Stwierdziłem tylko fakt, że aby podejść do egzaminu teoretycznego, od tego roku nie trzeba chodzić na kurs. O kursie i egzaminie praktycznym nie było mowy.
Nie widzę powodów do kręcenia gównoburzy
@normanos: przecież masz napisane że można prawko uzyskać bez kursu teoretycznego, czego nie rozumiesz? Ilu epitetów byś nie wstawił nie zmieni to faktu, że czegoś ewidentnie nie rozumiesz.