Wpis z mikrobloga

Korzystając ze zmian w przepisach na #prawojazdy niezmuszających do zapisywania się na kurs aby zdać teorię, postanowiłem w końcu ruszyć dupę i zacząć się przygotowywać do egzaminu teoretycznego. I tu pytanie.

Polecacie, drogie Mirki, jakiś podręcznik lub inne materiały, które warto zakupić lub "pożyczyć" aby odpowiednio nauczyć się na ten egzamin? Nie zależy mi wyłącznie na samych pytaniach. Chciałbym aby też coś w głowie zostało.

#pytanie #pomocy #niewiemjaktootagowac
  • 28
Napisał na początku "czyli można prawko uzyskać bez kursu teoretycznego" co jak napisałeś jest niemożliwe


@normanos: ale przecież @Izdeb napisał że można... To już nawet nie jest czytanie ze zrozumieniem, Ty w ogóle nie rozumiesz co czytasz...
@normanos: chyba już wiem na czym polega to nieporozumienie, Ty poprzez kurs rozumiesz wykłady+egzamin, ja natomiast traktuję to rozdzielnie. Musze przyznać że jesteś beznadziejnym, zacietrzewionym w sobie rozmówcą, totalnie nie nastawionym na rozwiązanie problemu, a wyzywanie świadczy w tym przypadku wyłącznie o Twoim poziomie. Ale to już nie mój problem, pozdrawiam.