Wpis z mikrobloga

1214 - 1 = 1213

Dragon Age: Inquisition (PS4)

W nocy ukończyłem Dragon Age: Inquisition. Podsumowując, to bardzo solidny RPG, wciągnął mnie na długie godziny i wynagrodził poświęcony czas świetnymi cutscenkami, profesjonalnymi dialogami i całkiem ciekawie rozwiązanej walce (może i można było lepiej, ale nie będę smęcił).

95h grania i... zakończenie trochę zawodzi. Takie przyspieszone, by zamknąć główny wątek, traci trochę na swojej epickości - widać od razu, że BioWare będzie ciągnęło historię kreowaną przez nas w Inkwizycji. I dobrze - aż nie mogę się doczekać, co stanie się w Thedas, po tym jak... a zresztą, każdy na swój sposób zmieni tą krainę ;)

Co dalej mam w grafiku? Palona guma w DriveClubie i odkurzę Chlebaczek, by zagrać w South Park: The Stick of Truth

#rokgier #dragonageinquisition
źródło: comment_uHZVauKrIzvNdVrZkDgmwa1U3VOCRwgG.jpg
  • 1
@Zioman: Bardzo mnie ciekawi jak rozwiążą kilka dużych wyborów które podjęliśmy bo nie były to błahe sprawy, np


Chyba że będzie tak jak teraz, godzinę siedziałem w Dragon Age Keep żeby jak najdokładniej stworzyć świat, tam było chyba ponad 100 wyborów do dokonania, a w grze widziałem może ze dwa nawiązania, chyba że jakieś wpisy do Kodeksu mi umknęły.