Wpis z mikrobloga

Górskie newsy jak zawsze pod tagiem #gorymalgorzaty
-------------------------------------------------------------------------------

Wieści od Czapy spod Nangi! Jest szansa na atak.

Jesteśmy w C3. 6600. Formacje, którymi się wspianliśmy, to najpiękniejsza wspinaczka w moim życiu. Jutro 7200. Potem mamy okno na atak. Ta droga jest piękna, ale hardcore jest. Sypie, wieje, a my ciśniemy. E [Elisabeth] twarda. Zimno jak diabli.


#nangaparbat #czapkins

Natomiast Adam Bielecki wypowiedział się ponownie w sprawie zwrotu pieniędzy za odwołaną wyprawę na K2. Co o tym sądzicie? Ja nie mam nic przeciwko, żeby mi nie zwracał kasy i przekazał na coś innego, ale rozumiem, że to byłoby cięższe organizacyjnie niż zwrot kasy wszystkim.

Moi Drodzy,

Dziękuję piękne za liczne podnoszące na duchu wiadomości i wsparcie. 25 grudnia ub. r. obiecałem, że zwrócę darczyńcom wszystkie pieniądze zebrane poprzez polakpotrafi.pl na Zimową Wyprawę na K2. Sporo osób sugeruje żebym przeznaczył te pieniądze na kolejną wyprawę. Inni piszą wprost abym ich nie zwracał. Sądzę jednak, że zbiórka była w konkretnym celu, którego jak wiecie z niezależnych ode mnie przyczyn nie mogę zrealizować. Uważam więc, że jedynym możliwym rozwiązaniem jest zwrot pieniędzy wszystkim darczyńcom. Naiwnie sądziłem, że będzie to proste, ale okazuje się, że nie mogę po prostu wykonać jednego przelewu zwrotnego do polakpotrafi.pl i muszę negocjować z transferuj.pl - ich operatorem płatności internetowych. Tak czy inaczej ktoś będzie musiał wykonać sześćset przelewów. Transferuj.pl albo ja. Eh czasami myślę, że wspinanie jest dużo łatwiejsze niż walka z rzeczywistością
Pobierz hellyea - Górskie newsy jak zawsze pod tagiem #gorymalgorzaty
----------------------...
źródło: comment_KGz600zTVlu81umWrETUMYp96EDrxHWS.jpg
  • 3