Wpis z mikrobloga

@eacki8: Już o tym pisałem na wykopie, nie jestem hejterem RN. Wręcz przeciwnie, uważam że taki ruch społeczny czy partia jest potrzebna. Mimo, że w wielu punktach się nie zgadzam z tym co proponują. Szanuje Bosaka, bo jest mega ogarniętym gościem i mam nadzieję, że wprowadzi tam trochę odpowiedniego poziomu, bo jak dla mnie nie reprezentują go Winnicki, ani Holocher. Niech przedstawią deklarację ideową, zbudują jakieś zaplecze intelektualne i eksperckie. Wtedy
@Kamill: To że wśród patriotów zdarzają się czasem ludzie którzy chcieliby strzelać bez powodu do każdych mniejszości narodowych to nie znaczy że wszyscy patrioci mają takie poglądy.

Ja również mogę powiedzieć że kazdy lewak to fanatyk marksizmu-lenienizmu bo kiedyś strona Lewica Bez Cenzury wyśmiewała się z ofiar Katynia. W dodatku niszczyli pomniki i wzywali do mordowania polskich żołnierzy którzy byli w Afganistanie.
@Kamill: Pomijam fakt, że najwięcej dla promocji i odrodzenia się narodowców to przyłożyła właśnie lewica, organizując te wszystkie blokady Marszu Niepodległości itd. Gdyby nie było takiego szumu w okół tego wydarzenia, bzdurne oskarżenia o faszyzm to nie udało by się zebrać według tego wydarzenia tylu ludzi, co dalej narodowcy nie mieli podstaw do tworzenia RN.
@Ginden: Poparcie byłoby większe gdyby nie to że młodzi ludzie musieli opuścic ten kraj. Powodem opuszczenia kraju są wiadomo niskie zarobki, wysokie podatki oraz gnębienie polskich przedsiębiorców przez państwo.

To że Ruch Palikota ma tylu zwolenników można łatwo wytłumaczyć. Palikot znalazł sobie elektorat młodych i naiwnych ludzi którzy wierzą że Ruch Palikota zalegalizuje narkotyki oraz poparcie wszelkiego rodzaju ludzi chorych psychicznie (geje, pedofile, zoofile itp.). Jako ciekawostke dodam że syn Wandy