Wpis z mikrobloga

Z góry przepraszam za spam tagami, ale mam #buldupy i muszę wylać swoje #gorzkiezale Ostatnio na mirko coraz częściej widzę wojny PCvsKonsole czy tam KonsolevsPC i te wojny schodzą na tak niski poziom, że mam ochotę nazywać tych co zaczynają te #gownoburza od #podludzie chociaż nie lubię tego określenia. Aż tak wam przeszkadza, że ktoś chce sobie pograć w 30/40/60/100 czy nawet w 10 FPS'ach? Czy ktoś lubi pograć w 480p,720p czy 4k? Czy ktoś chce grać w exclusive z tej konsoli czy innej czy z PC'ta? Zamiast rozmawiać o grach razem, wolicie się kłócić. Nawet nie wiem do czego zmierzają te kłótnie, czy ktoś myśli że inny gracz wywali swoja konsole/PC przez okno bo jakiś niedowartościowany dzieciak w internecie mu napisze, że jego jest lepsiejsze i fajniejsze bo tak i te chore argumenty o wyższości platform, których nawet nie chce mi się przytaczać bo jeszcze nie wyszedłem z wydziału onkologicznego bo ostatnim czytaniu tych kłótni.

Czy tylko ja uważam, że nie ważne na czym się gra? Są tu jeszcze normalni gracze?
#spamtagami #konsle #consolepeasants #ps4 #ps3 #xbox360 #xboxone #pcmasterrace
  • 7
@JerryStrummer: nie wiem czy trollujesz czy tak dla zabawy ośmieszasz graczy PC
@Turrsky: staraj się ignorować, bo to jeden z tych którzy muszą pokazać wyższość jednych nad drugimi zamiast cieszyć się konsolą.
Każda platforma ma swoje zalety i wady i jeżeli komuś jakaś pasuje powinien się jej trzymać ale nie musi obrażać innych bo wolą inną platformę.