Wpis z mikrobloga

257 407.30 - 17 = 257390.30

Witam.
Jak wczoraj pisałem dziś wybrałem się na pierwsze w tym roku zawody ( ͡° ͜ʖ ͡°) biegowe pod nazwą

1 Bieruński bieg "UTOPCA" na 17 km

Zawody fajnie zorganizowane wszystko w odpowiedniej atmosferze i dopięte na ostatni guzik .

Wpłaty na bieg zostały przekazane na rzecz #wosp .

Przed zawodami wiedziałem że ma być trasa wymagająca ale warunki jakie nastały wczoraj (ulewa i wiatr) spowodowały iż trasa z wymagającej stała się BARDZO wymagająca, przede wszystkim dużo błota się zrobiło no i są podbiegi co pokażę poniżej na fotce organizatora

Było jak dla mnie ekstra bo pierwszy raz w takim terenie czyli mega podbiegi (dla mnie mocno wykańczające ale próbowałem się z nimi) no i błoto po kolana :D a jak wiadomo dobry koń nawet w błocie pociągnie (òóˇ)
Nie od kozery nazwano bieg BIEGIEM UTOPCA bo nie było osoby co by nie lądowała w błocie między innymi ja chyba z 4 razy :)
Jedynym dla mnie problemem w biegu to były buty .... po prostu zamiast biec to się ślizgałem na błocie (brak butów trailowych) co powodował mega dyskomfort i wkurzenie z mojej strony że po prostu tracę w taki sposób czas i energię.

Na metę dobiegłem mega zadowolony mimo mokrych butów kilograma błota na sobie i już doskwierajacego chłodu i wiatru.

Wynik jakiś nie rewelacyjny ale dla mnie satysfakcjonujący choćby z powodu butów i podbiegów które o dziwo jakoś przeżyłem.


W całym biegu brało udział 297 biegaczy

Ja sklasyfikowany zostałem na 227 z czasem 1h44:26.5 ... pomyślcie ze pierwszy zawodnik skończył w 1h06... Niem wiem do tej pory jak on to zrobił :D , w kategori wiekowej (M30) byłem 100 :P

Może to nie najlepszy wynik ale satysfakcjonujący na warunki jakie zastałem na trasie i na które nie byłem kompletnie przygotowany .....

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #wosp #chwalesie #zawody #bierun
#sztafeta
Pobierz Shinzin - 257 407.30 - 17 = 257390.30

Witam.
Jak wczoraj pisałem dziś wybrałem si...
źródło: comment_W61HXxvSw6jmlufbDQLWl4JyDJPiuYuD.jpg
  • 7