Wpis z mikrobloga

Rodacy mam nadzieję że zapamiętacie na wieki bezdyskusyjne fakty.

1.że to ja od 1970 r po 1980 r i 1989 r do 1990 r
organizowałem i prowadziłem Was do pełnego
zwycięstwa nad komunizmem .
2. że to ja poprawiłem traktat Polsko-Rosyjski
niekorzystnie przygotowany przez Rząd
P. T. Mazowieckiego i nie poprawiony przez Rząd
J.Olszewskiego warunkiem było wycofanie wojsk
3. że to ja przekonałem i otworzyłem drzwi na zachodzie
do umorzenia połowę polskich długów .
4. ze to ja w największym stopniu przekonywałem wcale nie chętny zachód
do powiększenia NATO i UNII EUROPEJSKUEJ .
5. że to ja przesadziłem kształt i budowę pomnika pod stocznia
6. że to ja wymusiłem natychmiastowe pozwolenie na odprawianie
dla chorych radiowej Mszy Świętej –telewizyjnej nie chciano .

Zapamiętajcie chociaż tle z nieprawdopodobnych w prost CUDOWNYCH
OSOBISTYCH moich osiągnięć .lech wałęsa.
  • 358
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechwalesa: Jakoś państwo Gwiazdowie inaczej mi opowiadali, jak to Pan przyszedł do nich do domu pierwszy raz, zaraz przed strajkami, i co się działo potem. Ktoś się chyba mija z prawdą :)
  • Odpowiedz
@lechwalesa:

Panie Prezydencie niech pan nie słucha głupców my wiemy że Pan własnoręcznie i samotnie obalił komunizm. Chwycił czerwonego potwora za łeb i swymi mocarnymi rękami zmusił go by uklęknął i oddał Polakom wolność.

Lech Wałęsa to najwybitniejsza postać w historii Polski, człowiek który ma posłuch nawet u Obamy, człowiek który jak przypominam, mógł rozwiązać kryzys ukraiński, gdyby tylko głupcy zaprosili go na rozmowy. Człowiek, który jest żywym Świętym, symbolem wszystkiego co dobre i właściwe, personifikacją wszelkich chrześcijańskich i rycerskich
  • Odpowiedz
@lechwalesa: pamiętam, jak byłem mały mój ojciec głosował na pana, w pierwszych i drugich wyborach, choć wszyscy dookoła głosowali na kwasnieskiego . pamiętam jaki byłem dumny klucilem się z kolegami ze Wałęsa Polskę zbawi. Potem doroslem i zrozumiałem jak to było. Co do tego, kto obalił komunę, to nie zrobiła tego jedna osoba.
Choc jestem z Podlasia, to mój ojciec na poczatku lat 80 pracował w stoczni w Szczecinie opowiadał
  • Odpowiedz
Chciałbym kiedyś w końcu zobaczyć pełnowartościową dyskusję między Panem @lechwalesa a społecznością wykopu.
Jednak biorąc pod uwagę te zdawkowe odpowiedzi, odnoszę wrażenie, że zadajemy Panu niewygodne pytania.
Jeśli tak nie jest to dlaczego nie chce się Pan podjąć tej dyskusji?
Myślę, że taka polemika z narodem w tym wbrew pozorom przyjaznym gronie bardzo poprawiłaby Panu wiarygodność, w przeciwieństwie do tych, niewiele znaczących wpisów z przechwałkami.
  • Odpowiedz