Wpis z mikrobloga

Tak jak nie lubię francuzów i wszystkiego co francuskie, #!$%@? mnie gdy słyszę ich międzyzębowe "pitufapą lefi dubidą szumifatepipatipą" (pół roku z francuzem na pokoju krzywi psychę), to ten film mogę szczerze polecić każdemu na niedzielne popołudnie i nie tylko.
#kino #film #filmnaciezkidzien #filmnawieczor

Chodzi oczywiście o "Intouchables" (wiem, wiem premierę miał 3 lata temu, ale dopiero teraz miałem okazję go zobaczyć).

Od początku, do samego końca film skupia na sobie uwagę sprawiając, że zatapiamy się w historii i nie chcemy nawet wychodzić do toalety by nie przegapić żadnego z dialogów. A dialogi i sytuacje w filmie potrafią szczerze rozbawić (nawet mnie, człowieka o raczej wysublimowanym poczuciu humoru), by potem zaserwować nam grubą emocjonalną rozkminę sprawiając, że jeszcze bardziej wczuwamy się w sytuacje na ekranie.

Kto nie widział to polecam, kto widział to niech sobie spojrzy jeszcze raz :)
NikolaiBektov - Tak jak nie lubię francuzów i wszystkiego co francuskie, #!$%@? mnie ...

źródło: comment_Wt85QqQjUJCzLdVITCDKVw56GqG2k0BB.jpg

Pobierz
  • 23
@ReniferApokalipsy: Nie znam się na piłce, ale zakładając, że znam się i najlepszym klubem na świecie jest FC Mirko, to rozumiem, że nie może mi się podobać to jak jakiś mały FC Łękołody radzi sobie w pięćdziesiątej lidze podwórkowej, bo wtedy staję się automatycznie gorszy w Twoich oczach?

Innymi słowy piszesz bzdury, bo nikt nie napisał, że ten film jest najlepszy na świecie a zwyczajnie mu się podobał.
@ReniferApokalipsy: A kim Ty jesteś, żeby to rozstrzygać? Tak czy siak nawet jeśli ten film nie jest ambitny (co właściwie jest mi obojętne, bo dobrze się bawiłem go oglądając a nie uważam, że każdy oglądany film musi być wyszukany i trudny w odbiorze), to nikt nie napisał, że jest on ambitny, tylko, że jest najbardziej ambitny jaki widział w ostatnim czasie.

Innymi słowy pochwaliłaś się innym tym, że uważasz się za