Wpis z mikrobloga

Właśnie, po dwóch tygodniach oglądania, skończyłem oglądać "Przyjaciół".

Próbuję coś przemyślanego napisać ale na gorąco nie jestem w stanie. Ten serial jest absolutnie fantastyczny, tak bezkompromisowo, bezwstydliwie emanuje szczęściem i przede wszystkim przyjaźnią, którą każdy chciałby mieć. Bo kto nie marzy o takiej paczce kumpli, właściwie rodzinie, jak ta ekipa.

Najlepiej zapamiętam relację Joeya z Chandlerem. To ona była moim zdaniem najlepszą częścią serialu, ale raczej dobrze się stało, że została ukrócona przez scenarzystów, bo zbytnio dominowała serial (uniknięto casusu Barneya) i przez to zrobiło się więcej miejsca dla innych, zwłaszcza dla Phoebe. Te ich braterskie uściski niezmiennie podnosiły mnie na duchu. Oprócz tego, ta dwójka miała wiodący udział w mojej ulubionej i zdecydowanie najmajestatycznejszej scenie całego show, którą wrzucam niżej.

10/10


#friends #seriale
dumnie - Właśnie, po dwóch tygodniach oglądania, skończyłem oglądać "Przyjaciół".

...
  • 33
Próbuję coś przemyślanego napisać ale na gorąco nie jestem w stanie. Ten serial jest absolutnie fantastyczny, tak bezkompromisowo, bezwstydliwie emanuje szczęściem i przede wszystkim przyjaźnią, którą każdy chciałby mieć. Bo kto nie marzy o takiej paczce kumpli, właściwie rodzinie, jak ta ekipa.


@dumnie: .....ja za to wszystko nienawidzę tego serialu, bo to wprost materiał propagandowy do programowania lemingów niczym "Where is My Pants?" w filmie LEGO.
@dumnie: jeden z lepszych seriali ale moim zdaniem nie najlepszy. Szczerze polecam Trzecią planetę od słońca i Diabli nadali. Oglądam je non stop i chyba nigdy mi się nie znudzą. Do tego różowe lata 70te, wszyscy kochają raymonda i wieczory z głowy.
@dumnie: Nie mogę zrozumieć fascynacji tym serialem. Oglądałem i dla mnie to w większości przypadków żenada porównywalna z Bułą, Graczykami czy Świętą wojną - dużo lepiej nakręcona i zrobiona, ale ciągle żenada.
@dumnie: dla mnie fenomenem tego serialu są różnorakie charaktery postaci, które idealnie wplątują się swoimi pomysłami w codzienne sytuacje. wprawdzie co drugie zdanie jest o seksie ale w tym serialu nie doświadczyłem chamskiego humoru. o sukcesie świadczy ilość sezonów. ma swoje słabsze strony ale z kolejnymi odcinkami się o nich nie pamięta.