Wpis z mikrobloga

Wojenka w #knp utwierdza mnie w przekonaniu, że #jkm zwyczajnie nie nadaje się do rządzenia państwem. Ile on już partii założył? Z ilu on już list wyborczych startował? Zawsze jak wychodził z partii X i zakładał nową, zawsze mówił że to nie jego wina. Zawsze to wina wszystkich na około, a nie jego.

Przy każdej przegranej twierdził ,że to wina mediów, spisku, bandy czworga i bóg wie czego jeszcze, tylko nie jego.

Obecne pranie brudów na FB przez dwie frakcje w KNP to spektakl żenady. Czy te osoby nie rozumieją że takim zachowaniem niszczą wizerunek liberałów, i utwierdzają ludzi w przekonaniu że skoro ktoś nie potrafi sobie poradzić z partią która ma kilka tysięcy członków i tak naprawdę nie liczy się na scenie politycznej to nie poradzą sobie z rządzeniem 38 mln krajem?

#neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz CreativePL - Wojenka w #knp utwierdza mnie w przekonaniu, że #jkm zwyczajnie nie nada...
źródło: comment_HksmxzhSTZE9gFBkTwOaVWr3PqThSGsW.jpg
  • 33
@CreativePL: Mi to wygląda na to, że nie potrafi odpowiednio nagradzać ludzi, którzy go popierają. Nie oszukujmy się, gdyby to potrafił to nieślubne dzieci nie byłyby problemem - tym bardziej, że stały się one "faktem medialnym" dopiero po usunięciu go z roli prezesa.
tak naprawdę nie liczy się na scenie politycznej to nie poradzą sobie z rządzeniem 38 mln krajem?

@CreativePL: tak naprawdę to nie rozumiesz istoty postulowanych zmian ustrojowych. Ludzie mają sami sobie rządzić lokalnie a nie, że będzie jakiś jeden wielki, który będzie decydował o każdym aspekcie ich życia. Niestety zupełnie nie rozumiesz tego co JKM tłucze i tłucze, że NIE dla systemu niewolniczego.
No ale niewolnik to patrzy czy ktoś się
Mi to wygląda na to, że nie potrafi odpowiednio nagradzać ludzi, którzy go popierają.

@Yahoo_: dodam, ma problemy z nadmiernym zaufaniem do ludzi tym samym z ich doborem. No ale to też problem punktu startowego, na początku musisz komuś zaufać, jak ktoś obiecuje tony działania to dajesz mu czas i tak w kółko. Problemem jest, że JKM nie walnął ręką w stół dawno temu i nie zrobił takiego systemu, żeby na
tak naprawdę to nie rozumiesz istoty postulowanych zmian ustrojowych. Ludzie mają sami sobie rządzić lokalnie a nie, że będzie jakiś jeden wielki, który będzie decydował o każdym aspekcie ich życia. Niestety zupełnie nie rozumiesz tego co JKM tłucze i tłucze, że NIE dla systemu niewolniczego.

No ale niewolnik to patrz


@franekfm: Ale co to ma do rzeczy :|? Przecież mój wpis nie rozchodzi się o idee którą promuję, ale jak ją
@franekfm: Co zabawniejsze krul tak nienawidzi demokracji, a gdyby ją miał w partii nie miałby żadnych problemów z utrzymaniem władzy, bo kuce go kochają :). A tak wymyślił jakąś dziwaczną konstrukcję i ma za swoje :P
krul tak nienawidzi demokracji

@Yahoo_: odgórnej fasadowej owszem, ale to nie jest de facto prawdziwa demokracja. Zresztą krul i knp postuluje wprowadzenie demokracja oddolnej, takiej w której nie ma zarządcy dyktującego zasad życia.
No ale tym się już zajmowali liberałowie 200 lat temu, nawet demokracja bezpośrednia ma poziom regionalny i jest oddolna.
Krul powinien zbudować partię w oparciu o model chiński, czyli na szczebel regionalny awansujesz jak się dobrze sprawdzisz na
@Vealheim: @franekfm: No i powinien i z chęcią bym popierał te zmiany - problem w tym, że przy tym musi pieprzyć tysiące głupot które zrażają do niego wiele osób. Wolałbym żeby zamiast Hitlerować czy robić super anegdotki o kobietach zajął się prawdziwą inicjatywą polityczną, a nie głupotami. Najlepsze jest to, że z poprzedniej partii w UPR wystąpił jak podał bo nie chciał się uzależniać od kasy z UE. I także
Wolałbym żeby zamiast Hitlerować czy robić super anegdotki o kobietach zajął się prawdziwą inicjatywą polityczną

@stjimmy: problem doradców, chodzą ploty, że beton nie chciał wygrać następnych wyborów. Stąd też niektórzy doradzali krulowi tak a nie inaczej. W dodatku niskie poparcie więc włącza się desperacja.
I te chore doradzanie, że trzeba się przebić do telewizji. I w dodatku beton, który #!$%@?ł zbytnią aktywność lokalnych struktur, to tylko utrzymywało stan rzeczy i desperackie
problem doradców, chodzą ploty, że beton nie chciał wygrać następnych wyborów. Stąd też niektórzy doradzali krulowi tak a nie inaczej. W dodatku niskie poparcie więc włącza się desperacja.

I te chore doradzanie, że trzeba się przebić do telewizji. I w dodatku beton, który #!$%@?ł zbytnią aktywność lokalnych struktur, to tylko utrzymywało stan rzeczy i desperackie próby krula przebicia się tak, żeby być często i gęsto zapraszanym przez media.

Męką jest teraz to
@CreativePL: Przez 25 lat przynosiły rezultat zerowy ponieważ JKM był na pograniczu polityki - zero wystąpień w telewizji, zero zainteresowania mediów. Wszystko zaczęło się zmieniać wraz ze wzrostem zainteresowania nowym medium jakim jest internet - bardzo to proste przecież. Korwin przyznał ze sytuacja pośrednio jest jego winą bo tak napisał statut a nie inaczej. Sytuacji w UPR nie znam ale nawet jeżeli tak było to to dobry znak że Korwin się
że te wszystkie

@stjimmy: czemu lewaki nie umieją myśleć selektywnie tylko wszystko generalizują.
przecież wyraźnie napisałem W dodatku
W dodatku niskie poparcie więc włącza się desperacja.

To jest suma co najmniej kilku czynników. I bez dwóch zdań część winy jest po stronie samego JKM.
wyszło na to, że

@Yahoo_: to, że Pszemek napisał, że to jest bardziej skomplikowane nie znaczy, że nie miałem racji. Owszem jest to bardziej skomplikowane, tyle, że od pół roku próbuje się umówić z Żółtkiem, żeby zebrać informacje. Well, teraz już wiadomo, że mi się nie uda. Wczoraj napisałem do Berkuca, i będę z nim gadał jutro lub w najbliższym czasie, żeby mi dał namiary na kogoś ideologicznego, którego będę mógł