Wpis z mikrobloga

Wojenka w #knp utwierdza mnie w przekonaniu, że #jkm zwyczajnie nie nadaje się do rządzenia państwem. Ile on już partii założył? Z ilu on już list wyborczych startował? Zawsze jak wychodził z partii X i zakładał nową, zawsze mówił że to nie jego wina. Zawsze to wina wszystkich na około, a nie jego.

Przy każdej przegranej twierdził ,że to wina mediów, spisku, bandy czworga i bóg wie czego jeszcze, tylko nie jego.

Obecne pranie brudów na FB przez dwie frakcje w KNP to spektakl żenady. Czy te osoby nie rozumieją że takim zachowaniem niszczą wizerunek liberałów, i utwierdzają ludzi w przekonaniu że skoro ktoś nie potrafi sobie poradzić z partią która ma kilka tysięcy członków i tak naprawdę nie liczy się na scenie politycznej to nie poradzą sobie z rządzeniem 38 mln krajem?

#neuropa #4konserwy #polityka
CreativePL - Wojenka w #knp utwierdza mnie w przekonaniu, że #jkm zwyczajnie nie nada...

źródło: comment_HksmxzhSTZE9gFBkTwOaVWr3PqThSGsW.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: Platforma Janusza Korwin-Mikkego była, by spróbować wejść do sejmu na nazwisku lidera a LPR to po prostu była koalicja partii zarejestrowana jako partia by mieć 5% zamiast 8%. Korwin tylko jedną partię założył przez konflikt i był nią WiP, który potem zmienił nazwę na KNP.

Największą wadą Korwina jest według mnie brak umiejętności dobierania ludzi dookoła. Choćby Pawlak przez którego wielu zasłużonych działaczy opuściło partię. Na szczęście gdzieś od
  • Odpowiedz