Wpis z mikrobloga

@2ndLaw: nie do końca. Racja, sporo w tym anime feelsów, ale w mojej ocenie wstawki komediowe tylko pomagają. Traktuję je jako momenty, w których można lekko rozładować tą całą atmosferę, żeby nie było zbyt ciężko. Fakt, że taka żonglerka czasami jest męcząca, ale ogółem ogląda się bardzo przyjemnie, więc nie widzę powodów do narzekania :)
Zresztą wstawki takie jak na obrazku są fajnie rysowane moim zdaniem ;)
Pobierz feelbeats - @2ndLaw: nie do końca. Racja, sporo w tym anime feelsów, ale w mojej ocen...
źródło: comment_afz9JWnj2VtKZjL8LgaqnUkVCcYALVvr.jpg
@2ndLaw: Mi się dalej nie chce, jestem zmęczony tą serią po 12 odcinkach. Odczuwam do niej ogromną niechęć wynikającą z wielu czynników, o których niejednokrotnie pisałem. Wolę poświęcić ten czas na może i niezbyt wybitne, ale przynajmniej wciągające Shirobako.
@feelbeats: To mnie właśnie to rysowanie w dużej części dekoncentruje z płynnego wczuwania się w serię. Może dlatego ze spodziewałem się (i nadal spodziewam choć wiadomo że to nie nastąpi) czegoś poważniejszego przez cały czas, tak żeby ta atmosfera wkładała twoja głowę pod wodę.

@Woozie321: Mnie osobiście napędzają koncerty, na nie głównie czekam i to chyba jedyny powód dla którego tak oczekuję następnego odcinka. Dlatego czuję takie przywiązanie do OST
@2ndLaw: każdy ma swoje preferencje, nie mam zamiaru się o to kłócić ;) Poważniejsze rzeczy pewnie nadejdą, bo to aż samo wyłazi z dotychczasowych wydarzeń. Będzie mocno feelsowo później, jestem pewien. Byle tylko nie zniszczyli tej serii zbytnią powagą bez ani kropli humoru ;)